Achátový plát fialový 12

Achátový plát fialovej farby. Každý kus je originál prírodný výtvor, preto sa môže od fotografie jemne farebne (odtieňmi) alebo tvarovo odlišovať.
Rozmery cca: 7.3 cm x 7cm, hrúbka 0.4 cm.
Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Pomáha pri channelingu. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti. Posilňuje rozmnožovacie orgány mužov aj žien, chráni budúce mamičky a pomáha im pri pôrode.
Liečebné účinky: Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
Achátový plát môže poslúžiť aj ako ochranný symbol - môžeme ho zavesiť na okno tak, aby ho osvetľovali slnečné lúče (pre tento účel je bolo potrebné prevŕtať do neho dierku na zavesenie).
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 4,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 4 bodov.