Zvonkohra Achátová cyklámenová 1

Zvonkohra s cyklámenovými Achátovými plátmi charakterizuje jej jemné cinkanie - ideálny a originálny prírodný doplnok do Vašej spálne, obývačky, či na terasu, balkón alebo ku záhradnému posedeniu. Obsahuje 7 Achátových plátov, ktoré sú špirálovite zavesené na drevenom kruhu. Každý plát sa môže jemne farebne a tvarovo odlišovať od druhého, pretože každý z nich je originálnym prírodným výtvorom.
Celková dĺžka zvonkohry: cca 45 cm, rozmery 1 plátu: cca šírka 5 cm x výška 11 cm.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- doporučujeme umiestniť v západnej časti miestnosti alebo západne z hľadiska celého domu - sektor Detí a Budúcnosti
- môžete ju zavesiť do dlhej chodby, kde spomalí energiu, pokiaľ rýchlo uniká (ak máte oproti sebe 2 dvere, dvere a okno, 2 okná a pod.)
- pre celkovú stabilitu je taktiež je vhodná do stredu miestnosti alebo do energetického centra celého bytu, domu
- pre lepšie duchovné rozjímanie, sústredenie ju môžete zavesiť do sektoru Vzdelania a Vedomostí v Severovýchodnom kúte miestnosti
- do okna, na terasu, na balkón
Achát vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.
Liečebné účinky: Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 25,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 25 bodov.