Zvonkohra achátová zelená 1

Zvonkohru so 7 zelenými Achátovými plátmi charakterizuje jej jemné cinkanie - ideálny doplnok do Vašej spálne, obývačky, či na terasu, balkón alebo ku záhradnému posedeniu. Na drevenom kruhu je sedem achátových plátov špirálovite zavesených na minimálne viditeľnom silone. Každý plát sa môže jemne farebne a tvarovo odlišovať od druhého, pretože každý z nich je originálnym prírodným výtvorom.
Celková dĺžka zvonkohry: cca 45 cm.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- doporučujeme umiestniť v západnej časti miestnosti alebo západne z hľadiska celého domu - sektor Detí a Budúcnosti
- môžete ju zavesiť do dlhej chodby, kde spomalí energiu, pokiaľ rýchlo uniká (ak máte oproti sebe 2 dvere, dvere a okno, 2 okná a pod.)
- pre celkovú stabilitu je taktiež je vhodná do stredu miestnosti alebo do energetického centra celého bytu, domu
- pre lepšie duchovné rozjímanie, sústredenie ju môžete zavesiť do sektoru Vzdelania a Vedomostí v Severovýchodnom kúte miestnosti
- do okna, na terasu, na balkón

Achát vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.
Liečebné účinky: Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Veľakrát je odporúčaný ako kameň pre ľudí chorých na rakovinu.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 25,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 25 bodov.