Zvonkohra Achátová modrá 2

Modrá Achátová zvonkohra s jemným cinkaním - ideálny doplnok do Vašej spálne, obývačky, či na terasu, balkón alebo ku záhradnému posedeniu. Na drevenom kruhu je 7 Achátových plátov zavesených špirálovite na minimálne viditeľnom silone.
Rozmery: celá zvonkohra má cca 45 cm, rozmer 1 plátu: šírka 3-4 x výška 11.5-13.5 cm.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- doporučujeme umiestniť v západnej časti miestnosti alebo západne z hľadiska celého domu - sektor Detí a Budúcnosti
- môžete ju zavesiť do dlhej chodby, kde spomalí energiu, pokiaľ rýchlo uniká (ak máte oproti sebe 2 dvere, dvere a okno, 2 okná a pod.)
- pre celkovú stabilitu je taktiež je vhodná do stredu miestnosti alebo do energetického centra celého bytu, domu
- pre lepšie duchovné rozjímanie, sústredenie ju môžete zavesiť do sektoru Vzdelania a Vedomostí v Severovýchodnom kúte miestnosti
- do okna, na terasu, na balkón

Achát vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenie tela a Zeme. Vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Dodáva silu, energiu a odvahu, rozháňa strach a zvyšuje sebavedomie. Zlepšuje pamäť a koncentráciu, zvyšuje osobnú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.
Liečebné účinky: Achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Doporučuje sa pre ľudí chorých na rakovinu.

Fotografia je iba ilustračná, jednotlivé achátové pláty sa môžu od seba jemne odlišovať farbou, tvarom a štruktúrou, pretože každý z nich je originálnym umeleckým prírodným útvarom.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 25,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 25 bodov.