FRUCTAVIT - dúhový elixír {Regenerácia)

Elixír FRUCTAVIT - dúhový elixír - doplnok stravy na celkové posilnenie a regeneráciu organizmu.
Zloženie: extrakt z plodov čučoriedky obyčajne, rakytníka rešetliakovitého, ríbezle čiernej, arónie čiernej, jemný lieh melasový - 40 % alkohol.  Nevhodné pre deti do 3 rokov.
Uvedené plody sú bohaté na vitamíny A, B, C, E, P, PP, organické kyseliny, flavonoidy (isoquercitín, rutín), draslík, jód, pektín, betakarotén, cukry a ďaľšie dôležité látky. Všetky obsiahnuté látky sú prítomné vo svojej prirodzenej podobe a preto sú organizmom ľahko a veľmi dobre vstrebateľné.
Obsah: 50 ml.
Európsky úrad pre bezpečnosť potravín (Europen Food Safety Authority - EFSA) nám umožňuje tieto zdravotné tvrdenia:  očista tela,  stres a vyčerpanie, obsahuje antioxidanty a antokyány, prirodzená imunitná odpoveď organizmu, úprava telesnej váhy, váhový úbytok, metabolizmus sacharidov, tukov a bielkovín, zdravé trávenie, zdravé sliznice v žalúdku a tenkom čreve, čierna ríbezľa - hojivá pre ústa a hrdlo, uľavuje v prípade dráždivého hrdla a hltana, hojivý a utišujúci účinok na hrdlo, hltan a hlasivky, zdravie srdca a ciev, udržovanie silných cievnych stien, podpora cievneho obehu, pomáha redukovať pocit unavených a ťažkých nôh, pomáha udržovať zdravý cievny obeh dolných končatín, podporuje pocit zdravého krvného obehu, priaznivý vplyv na krvný obeh, na úľavu doľných končatín a dosiahnutie pohodlia, zdravie svalov a kĺbov, zdravie očí, stabilizácia kolagénových štruktúr v oku, znižuje námahu očí, zlepšuje nočné videnie, vlasová a nechtová starostlivosť, zdravie kože.
Spôsob užívanie elixíru: dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek (pri vyššej hmotnosti až 30 kvapiek) pol hodinu pred jedlom alebo po jedle, optimálne po dobu aspoň 1 mesiaca. Elixír je vhodné rozriediť v troške vody, chvíľu podržať v ústach, nezapíjať. Deťom podávať 3x denne 10 kvapiek do 50 ml vody. Vhodné pre deti od 6 rokov. Pri užívaní dodržujte pitný režim 2-3 litre tekutín denne. Fructavit je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.
Poznámka: 1 balenie s obsahom 50 ml vystačí na cca 2 týždne, pri samostatnom použiťí jednotlivých elixírov preto odporúčame využívať 2 balenia po sebe. 1-2 krát do roka odporúčame zaradiť komplexnú detoxikačnom-regeneračnú kúru pomocou všetkých 3 základných Dúhových elixírov v poradí FUNGILEN-DETOXILEN-FRUCTAVIT. V tomto prípade stačí po 1 fľaštičke z každého elixíru, jednotlivo za sebou bez pauzy.
Výrobca: Bylinné kapky s.r.o. pre Bc. Martin Kolár.
Krajina pôvodu: Česká republika.

 
Dostupnosť: skladom
Bežná cena: 12,50 €
Cena: 11,50 €
Ušetríte: 8 %
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.