Sviečka Anjel s pierkami, v. 14 cm

Sviečka s vintage motívom anjela s pierkami ručne vyrobená s láskou servítkovou technikou Decoupage. Je to veľmi stará technika zdobernia predmetov rôznymi materiálmi.
Táto sviečka poslúži ako dekorácia na spríjemnenie prostredia. Plameň zapálenej sviečky účinne očistí priestor od negatívnych energií.
Anjel prichádza k Tebe aby Ťa chránil a priniesol šťastie. Nezáleží ako si ho predstavuješ, ale ako vnímaš jeho vyššie, jemnejšie a dobroprajné energie. Krídla anjela nám šepkajú, že sa vždy dá vzlietnuť z každodenných starostí a problémov a vidieť v živote aj tie pozitívne stránky. Nájsť silu prekonať prekážky, byť šťastný a plný lásky. "Každý z nás je anjelom s jedným krídlom. Aby sme mohli vzlietnuť, musíme sa objať."
Umiestnenie z hľadiska Feng shui: ideálne je túto sviečku umiestniť južne - sektor slávy a uznania (ak si ju zapálite) alebo ak ju použijete len ako dekoráciu tak ju môžete umiestniť pri vstupe (ochrana), severovýchodne (sektor rozjímania), v modlitebnom alebo meditačnom kútiku), pri posteli alebo severozápadne (priatelia), prípadne západne (deti a budúcnosť).
Rozmery: výška 14 cm x priemer 6.8 cm.
Farba: sviečka biela, vintage motív krémovohnedý.
 
Dostupnosť: skladom
Bežná cena: 11,50 €
Cena: 6,90 €
Ušetríte: 40 %
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.