Ametystová drúza 1 ks, 34-40 g

Ametystová drúza. Silu a účinky kameňa podporí aj ich tvar, drúza zvyšuje silu ametystu.
Ametyst
je kameň s veľmi silným účinkom. Už v starom Grécku ľudia verili, že chráni svojich nositeľov pred zlobou a opilectvom. V stredoveku bol zasa spájaný s výššími cirkevnými hodnosťami - preto ho kresťania zvyknú nazývať biskupský kameň. Vyrábali sa z neho vysoké poháre, kalichy alebo prstene a ľudia verili, že ich ochraňujú pred všetkým zlým. Keď ste sa napili z takéhoto kalicha, mal vás ochrániť pred otravou alkoholom.
Ametyst je výborný univerzálny liek, liek na všetko. Posilňuje voľu, podporuje intuíciu, povzbudzuje nás k novým myšlienkam a nápadom. Upokojuje náš spánok a chráni nás pred zlými snami. Zvyšuje schopnosť koncentrácie.
Podporuje rodinné vzťahy, utužuje priateľstvá, urovnáva konflikty. Má veľkú ochrannú silu, najmä pred pôsobením negatívnych energií. Preto si ho môžete umiestniť napr. vedľa televízora, počítača...
Ošetrovanie: pretože má veľké množstvo energie, stačí ho umývať pod prúdom tečúcej vody a na jeho aktiváciu postačí, ak ho raz za mesiac nabijete pri mesačnom svetle.
Krajina pôvodu: Brazília.
Rozmery: cca 4.6 cm x 3-3.4 cm x 1.8-2 cm.
Váha: cca 34-40 g.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.