Geóda Ametyst 15.89 kg

Vlastnosti kameňov podporíme aj ich tvarom. Napr. tvar geódy má nesmiernu silu a zvyšuje účinky Ametystu. Táto ametystová geóda - je nádherným prírodným umeleckým dielom.
Ametystová geóda má veľkú ochrannú silu, najmä pred pôsobením negatívnych energií. Preto si ju môžete umiestniť ako exkluzívnu dekoráciu so silným čistiacim účinkom napr. pri vstupe do vašich priestorov, ďalej vedľa televízora, v blizkosti počítača. Geóda ako luxusná dekorácia sa stane dominujúcim prvkom priestoru, ktorý upúta svojou výnimočnou krásou pozornosť každého návštevníka. Je vhodná do reprezentačných priestorov, pre súkromné firmy alebo aj na skrášlenie a zlepšenie energie v akomkoľvek priestore, ktorému dodá výnimočnosť a zvláštnu atmosféru. Ceny ametystových geód sa v budúcnosti budú zvyšovať vzhľadom na malý počet ametystových nálezísk. Všetky ametystové geódy su vytvorené prírodným procesom. Geóda ako taká vzniká v dutých miestach hornín kryštalizáciou roztokov, ktoré sú bohaté na minerály. Geóda má vo vnútri dutinu, ktorá je vyplnená ametystovými kryštálmi.
Ametyst upokojuje dušu, očisťuje ju, prináša nám šťastie. Ametyst sa považuje aj za symbol zdržanlivosti. Ochraňuje nás pred čarami, pred mágiou.
Ametyst bol vždy považovaný za kameň zamilovaných. Ak hľadáte lásku umiestnite si túto ametystovú geódu do rohu vzťahov vo svojom byte alebo v dome (to je pravý roh najvzďalenejší od vstupných dverí) alebo vedľa postele. Do vnútra geódy položte kus prírodného bieleho krištáľu. Prírodný liečitelia využívajú ametystové geódy ako zdroj energie pri únave a celkovej telesnej a duševnej vyčerpanosti. V dnešnej dobe má ametyst pozitívny vplyv na príliš silnú túžbu po mamone - po peniazoch a tento neduh premieňa a pozdvihuje smerom k vyšším duchovným energiám. Ametyst je kameň s veľmi silným účinkom. Už v starom Grécku ľudia verili, že chráni svojich nositeľov pred zlobou a opilectvom. V stredoveku bol zasa spájaný s výššími cirkevnými hodnosťami - preto ho kresťania zvyknú nazývať biskupský kameň. Vyrábali sa z neho vysoké poháre, kalichy alebo prstene a ľudia verili, že ich ochraňujú pred všetkým zlým. Keď ste sa napili z takéhoto kalicha, mal vás ochrániť pred otravou alkoholom. Ametyst je výborný univerzálny liek, liek na všetko. Posilňuje vôľu, podporuje intuíciu, povzbudzuje nás k novým myšlienkam a nápadom. Upokojuje náš spánok a chráni nás pred zlými snami. Zvyšuje schopnosť koncentrácie. Podporuje rodinné vzťahy, utužuje priateľstvá, urovnáva konflikty.
Rozmery: výška 35 cm x šírka 19 x hĺbka 17 cm, váha: 15.89 kg.
Krajina pôvodu: Brazília.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 379,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 379 bodov.