Privesok anjel Mesačný kameň (Opalit) 1

Prívesok anjel Mesačný kameň (Opalit)
Mesačný kameň (Opalit)
vytvára emocionálnu rovnováhu. Pomáha vyrovnať sa so zmenami na všetkých úrovniach. Je zároveň kameňom prianí a nádeje. Prináša všetko, čo potrebujeme (pozor - nie všetko, čo si želáme). Používa sa ako ochrana pri dlhých cestách. Dobrý kameň pre ľudí, ktorí pracujú v poľnohospodárstve. Vytvára v nich cit pre mesačné fázy a ich pôsobenie na všetko živé. Mesačný kameň je veľmi vhodný pre ženy: zmierňuje stres, emocionálne napätie a emocionálne výkyvy. Podporuje cítenie, intuíciu a emocionalitu, nie racionalitu. Výrazne zlepšuje našu vnímavosť. Pomáha nám dostať pod kontrolu náhle a prudké citové výkyvy. Aktivuje jasnozrivé schopnosti.
Veľmi vhodný kameň na rozhodovanie a riešenie problémov. Stačí ho držať v receptívnej ruke alebo si ho dať na noc pod vankúš - odpovede sa dostavia. Čistí od negatívnej energie. Posilňuje “ženskú” stránku - akceptáciu, prispôsobivosť, dosahovanie cez postupné usmerňovanie. Nastoľuje pokoj mysle, vyrovnanosť a harmóniu a podporuje telepatiu. Mesačný kameň vyrovnáva hormonálne nerovnováhy a zmierňuje menštruačné problémy. Používa sa na ochorenia spojené s vodou, napr. na opuchy. Redukuje nadbytočnú vodu v organizme.
Astrologické priradenie: je zvlášť nápomocný pre znamenia: Rak, Strelec, Ryby, Škorpión, ale rovnako je vhodný pre všetky ostatné znamenia zverokruhu.
Priradená čakra: korunná siedma čakru
Rozmery: výška 2 cm x šírka 1.4 cm.

Anjel má ochrannú úlohu, takže vďaka tomu, že je to prívesok, môžeme mať anjela stále pri sebe.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.