Anjel Kalcit žltý (Očista priestoru)

Anjel je vybrúsený z Kalcitu žltého.
Kalcit žltý
je účinný zosiľňovač a čistič energie. Ak máte kalcit v miestnosti, pomôže vám udržať energiu v rovnováhe - aby sa negatívna energia odviedla, premenila a pritom sa zvýšila vaša vlastná energia. Odstraňuje z tela nečistú energiu. Kalcit urýchľuje vývoj a rast. Je to duchovný kameň, spája nás s vyšším vedomím. Napomáha k prístupu k vyššej múdrosti a rozvoju parapsychologických schopností, jasnovidectva, cestovania mimo telo. Je vhodný pri meditácii, nakoľko otvára nové obzory a prináša pokoj mysle. Zároveň povzbudzuje ku kreativite a tvorivosti, prináša radosť, ľahkosť, uvoľnenie. Je veľmi nápomocný, keď strácame motiváciu a ovládne nás lenivosť. Dodáva energiu a nadšenie na všetkých úrovniach. Upokojuje myseľ, pomáha rozvíjať zdravý úsudok, schopnosť analyzovať, povzbudzuje pamäť. Otvára nás životu a podporuje ochotu nadväzovať kontakty. Privádza do rovnováhy citové napätie, nahrádza ho pokojom a vyrovnanosťou. Zvyšuje sebadôveru a posiľňuje schopnosť prekonávať neúspechy.
Na vyšše duchovnej úrovni prečisťuje všetky čakry, udržuje ich v rovnováhe a dodáva energiu.
Rozmery: výška 3.5 cm x šírka 2.4 cm.
Umiestnenie: pre očistenie energie, pre mentálnu, emocionálnu a astrálnu rovnováhu sošku anjela z Kalcitu žltého môžete umiestniť v sektore zdravia na Severozápade.
Túto sošku anjela z Kalcitu žltého však môžeme umiestniť na ktorúkoľvek svetovú stranu. A môžete ho aj nosiť stále pri sebe, aby vám prinášal šťastie a ochraňoval.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.