Ruženín do vody (Elixír lásky)

Balíček obsahuje 90-100 g prírodných (chemicky neopracovaných) kamienkov Ruženínu, ktoré môžete použiť na prípravu vody - elixíru (pribalený popis pôsobenia kamennej vody na celý ľudský organizmus + návod na jeho prípravu) alebo ich môžete použiť na dekoráciu, na očistenie priestoru alebo aj na liečenie. Ak si pripravíte vodu z tohto Ruženínu podporí srdcovú činnosť, harmonicky pôsobí na celý organizmus, na plodnosť, môže prinesť viacej lásky a vášne do vzťahu, lepšie prežívanie pohlavného styku. Pomôže pri anorexii, podporí sebalásku a sebaakceptáciu. Túto liečivú vodu však môžete piť každý deň taktiež na osvieženie ako vynikajúcu minerálnu vodu.
Ruženín je najsilnejším kameňom, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha nájsť aj šťastie v láske. Je kameňom lásky milencov, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie a krásy. Veľký vplyv má nielen na city ako také, ale aj na sexuálny život. Pôsobí hlavne na srdcovú činnosť. Lieči hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Lieči krvné cievy okolo srdca a ochraňuje srdce pred chorobami, pred infarktom, trombózou, posiľňuje okysličovanie krvi a jej cirkuláciu, pomáha čistiť orgány tela, posilňuje vitalitu pohlavných orgánov, zvyšuje plodnosť, pomáha pri anorexii (podporuje sebalásku a sebaakceptáciu), podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach, zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia (umývanie elixírom), pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu, potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší, prispieva k pokojnému spánku.
Priradené čakry: 4. (srdečná) čakra,  no mimoriadne vhodný je i pre 7. (korunnú) čakru, harmonizuje všetky štyri horné čakry. Môžete si ho prikladať takisto aj na 1.(základnú) čakru, lebo okrem toho, že nás povzbudzuje k nežnostiam, pôsobí stimulačne aj na pohlavné orgány - zvyšuje prežívanie pohlavného styku.
Všeobecné účinky kryštáľovej vody:
- kryštáľová voda je nová šanca pre naše zdravie
- zlepšuje kvalitu pitnej vody a robí ju stráviteľnejšou
- pitnú vodu uchováva dlhodobo čerstvú a zlepšuje jej chuť
- odstraňuje negatívne energetické dôsledky úpravy pitnej vody vo vodárni
- oživuje pitnú vodu a posiľňuje jej životodárne schopnosti
- vytvára liečivú vodu so špecifickými účinkami.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.