Shamballa náramok Ruženín (Láska)

Shamballa náramok Ruženín s nastaviteľnou veľkosťou.
Nastaviteľný rozmer náramku: cca 16-22 cm. Veľkosť je možné nastaviť stiahnutím alebo roztiahnutím šnúrok. V prípade záujmu urobíme aj menšiu (detskú) alebo pánsku veľkosť. Uveďte prosím v poznámke na konci objednávky.
Farba: guličky mliečno-svetloružové, šnúrka čierna. V prípade záujmu môžeme urobiť náramok aj s inou farbou šnúrky (ružová, cyklamenová, červená, sivá, fialová, hnedá, bordová, kráľovská modrá, belasá, sivá, biela, žltá, dúhová.)

Ruženín - kameň lásky, mileneckej lásky, láskavosti, nežnosti, súcitu, dobra, porozumenia, priateľstva, trpezlivosti, miernosti, empatie. Považuje sa za najsilnejší kameň, čo sa týka pôsobenia lásky, krásy a uzdravovania. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Hovorí sa, že kto ho má pri sebe, k tomu sú ľudia milší, prívetivejší, príjemnejší. Prehlbuje fantáziu, vnímavosť voči všetkému krásnemu. Lieči hlboké duševné rany, zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku, sebaakceptáciu. Ochraňuje nás nielen pred vnútornou negatívnou energiou - závisťou, hrubosťou, špinou, nenávisťou atď., ale aj na vonkajšej energetickej úrovni - napr. pred elektromagnetickými žiarením (TV, počítače, mobily, mikrovlnky) - ekologický technici zistili, že vibrácie Ruženínu môžu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!
Liečebné účinky: ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca, pomáha čistiť orgány tela, posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť, pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku a sebaakceptáciu, podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach, zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia, pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu, potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.
Priradené čakry: štvrtá srdečná čakra, no mimoriadne vhodný je i pre korunnú čakru. Harmonizuje všetky štyri horné čakry.
Astrologické priradenie znamenia podľa horoskopu: Ruženín je zvlásť nápomocný pre znamenia Býk, Blíženci, Váhy a Kozorožec.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 11,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 11 bodov.