Liečivý prírodný Citrín, balíček 120 g

Balíček obsahuje cca 120-125 g prírodných surových kamienkov Citrínu.
Citrín si môžete naaranžovať na bielej keramickej alebo sklenenej miske, alebo do vázy, dekoráciu prípadne môžete dozdobiť vhodnou sviečkou. Misku môžete umiestniť napr. k TV alebo počítaču, kde môže poslúžiť aj ako ochrana pred elektromagnetickým smogom, ale takisto aj v blízkosti vášho pracovného stola, kde môže zasa pritiahnuť viacej financií do vášho života. Ak si ho umiestnite v blízkosti miesta, kde relaxujete, lepsie sa uvoľníte a ľahšie "dobijete" energiu. Takisto vám pomôže zharmonizovať a očistiť priestor, zlepšiť jeho energiu.
Citrín je kameň, ktorý priťahuje financie. Podnikatelia by ho mali mať niekde blízko pracovného stola, alebo jednoducho by ho mali nosiť pri sebe. Citrín totiž podporuje tvorivé vyjadrenie, komunikáciu, kreativitu a myslenie, dodáva energiu. Napomáha využiť intuíciu v každodennom živote. Dokáže vás ochrániť pred zlom všetkého druhu. Takisto je to kameň, ktorý je vhodný pre uvoľnenie a zpracovanie nahromadených citových blokov. Privádza nás k harmonizovaniu vo všetkých oblastiach nášho života - na úrovni astrálnej, mentálnej, duchovnej a emocionálnej. Napomáha zbaviť sa strachu a utrpenia. Citrín povzbudzuje k duchovným aktivitám, privádza človeka ku harmónii a dáva pocit zdravia a sviežosti, posiľňuje vnútorné svetlo.
Liečebné účinky: citrín oživuje látkovú výmenu a pôsobí priaznivo pri zažívacích problémoch a lieči zápaly slepého čreva. Používa sa k prečisteniu črevého traktu a podporuje vylučovanie jedovatých látok. Takisto podporuje imunitný systém. Čistí pokožku a doporučuje sa k vyrovnaniu tvorby inzulínu a pri cukrovke. Používa sa i pri nadúvaní a žalúdočných kŕčoch. Taktiež fóbie a depresie sa dajú liečiť citrínom. Ochraňuje pred negatívnymi účinkami žiarenia.
Astrologické priradenie: Citrín je zvlášť nápomocný pre Blížencov, Býka, Leva a Pannu.

Foto iba ilustračné, v cene nie je sklenená miska ako vidíte na foto, ale môžete si ju u nás objednať v cene 3.50 eur.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.