Dekorácia Hematit (Regenerácia), 125 g

Drobné kamienky opracovaného Hematitu si môžete naaranžovať na bielej alebo na sklenenej miske, nasypať do sklenenej vázy, naaranžovať spolu so sviečkou. atď. Takto máte krásnu dekoráciu a zároveň pozitívne pôsobenie hematitu v priestore. Hematit je výborný na vybíjanie iných kameňov.
V cene je balíček drobných kamienkov čierneho Hematitu cca 125 g (kamienky sa nedajú úplne presne navážiť, lebo majú rôzne veľkosti). Biela miska na fotografii nie je v cene, slúži len ako príklad dekorácie.
Hematit má regeneračné a liečivé účinky. Pomáha aktivovať zdroje síl a čeliť požiadavkách života s väčšou silou a pokojom. Silné vibrácie Hematitu odstraňujú stavy slabosti a podporujú tvorbu krvi a buniek. Po chorobe podporuje Hematit regeneračné sily tela, zaspávanie a celkový spánok. Hematit sa zvykne inak nazývať aj kameňom rozumu. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco a uzemňujúco. Pomáha s netradičným myslením, logikou a matematikou. Znižuje negativitu v postojoch i myslení a pomáha vyvažovať telo, myseľ a ducha. Taktiež nám pomáha sústrediť sa, zvyšuje silu vôle, dôveru v chod vecí a vo vlastné schopnosti. Zlepšuje pamäť a pomáha neobvyklým zvratom v myslení - odstraňuje sebaomedzujúce presvedčenia. Odstraňuje negativitu a podporuje mier a neagresivitu. Vynikajúco nás stabilizuje v prítomnosti. Dodáva fyzickú i mentálnu silu.
Liečebné účinky: lieči, regeneruje, používa sa aj na zastavenie krvácania a pomáha pri zlej zrážanlivosti krvi a chudokrvnosti, pri nervových poruchách a nespavosti.
Priradené slnečné znamenia: je zvlášť nápomocný pre Barana a Škorpióna.
Priradená čakra: prvá základná čakra.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.