Mažiarik Pakistánsky Onyx (Aragonit)

Krásny mažiar z Pakistánskeho Onyxu.
Pakistánsky Onyx je vlastne Aragonit, ktorý v sebe obsahuje prímes Onyxu. Pakistánsky Onyx je zvláštny druh travertínu, ktorý je krásny svojou zaujímavou kresbou a obsahuje v sebe rôzne odtiene béžovej, zelenej až červenohnedej farby. Je veľmi obľúbený pri výrobe dekoračných a úžitkových predmetov (srdiečka, jabĺčko, vajíčko, pyramída, poháre, mažiarik, misky, vázy - aj u nás v ponuke).
Aragonit vyvažuje energiu jin a jang. Upokojuje a pôsobí proti stresu. Je veľmi dobrou prípravou na meditáciu - pomáha nám dosiahnuť pokoj mysle a emocionálne povzbudzuje. Pomáha nám prísť na podstatu problémov, lepšie sa koncentrovať - pomáha nám udržať si disciplínu v tom čom práve robíme a takisto zvyšuje našu spoľahlivosť. Je výborný pre ľudí, ktorí s ostatnými s ľuďmi hlavne cez myšlienky. Zlepšuje schopnosť prijímať a dávať. Zvykne sa dávať mladým ľuďom na prahu dospelosti, pretože pomáha preklenúť obdobie medzi detstvom, pubertou a dospelosťou. Učí nás zodpovednosti za svoj život. Pomáha pri problémoch s kožou, takisto pri problémoch so zrohovatenou kožou, pri chronickej únave, pri vypadávaní vlasov, je výborný pre oči, mozog, centrálnu nervovú sústavu, zuby a srdce. Urýchľuje zotavenie sa z chorôb.
Onyx je kameň, ktorý aktivuje silu a oporu v náročných životných chvíľach, upokojuje psychiku v čase citového alebo fyzického stresu. Pomáha sústrediť energiu jedným smerom, aby pritom pôsobili duchovné sily. Prináša stálosť, rozvahu, vytrvalosť, pevnosť, životnú energiu, sebadôveru a silu. Pomáha vyrovnať sa s novými situáciami a so zmenami životných podmienok. Aktivuje sexuálnu energiu a sexuálnu potenciu.
Rozmery: priemer 9.8 cm x 9.8 cm.
Farba: hnedozelený.
Krajina pôvodu: Pakistan.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 15,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 15 bodov.