Dekorácia Sodalit (pomoc pri učení) 100 g

Dekorácia Sodalit balíček obsahuje cca 100 g prírodných kameňov Sodalitu v naturálnom tvare o veľkosti S (dĺžka 1 kameňa cca 1 cm). Kamene môže poslúžiť ako krásna dekorácia na spríjemnenie, skrášľenie prostredia, ale aj na očistenie a na zlepšenie jeho energie.
Sodalit je kameňom logiky, racionality a účinnosti. Stimuluje nápady a je účinný aj pri hojení porúch v komunikácii. Pomáha ukončiť nekonečné hádky a nezhody, zvyšuje inteligenciu, podporuje učenie a poznanie a zjednocuje logickú a spirituálnu stránku vecí. Sodalit znižuje prehnanú sebakritiku a pomáha nám akceptovať sa takých, akí sme. Zmierňuje obavy, upokojuje a vyjasňuje hlavu a zľahka pacifikuje a uzemňuje. Citlivým ľuďom dodáva sebavedomie, odvahu a pevný chrbát. Inak sa nazýva "Modrá princezná s bielou hviezdou" - predstavuje silné spojenie ducha a hmoty, spojenie blízkeho a vzdialeného. Má veľmi silné účinky vďaka svojmu zloženiu. Zo všetkých modrých kameňov má najsilnejšie účinky (okrem Zafíru). Je veľmi dobrým uzemňovačom uletených myšlienok, nápady pomáha smerovať k realite, k ich uskutočneniu. Ak chceme poriadne dokončiť začatú prácu, ktorú robíme, je nám veľmi nápomocný - pomôže nám zamerať celú koncentráciu iba na to čo robíme. Vďaka tomuto môže byť veľmi nápomocný aj pri učení, pri štúdiu. Pri rozčúlení nám prináša pokoj, kľud, rozvahu. Je akoby takým filtrom, ktorý k nám prepúšťa iba pozitívne energie. Keďže Sodalit taktiež zlepšuje pamäť, doporučujeme ho študentom používať pri skúškach a počas štúdia vôbec.
Liečebné účinky: Sodalit sa používa pri ťažkostiach s tráviacim systémom, udržuje v rovnováhe metabolizmus, pomáha pri poruchách spánku a pri nedostatku vápnika.  Pomáha rýchlejšie vyliečiť nachladnutia, podporuje imunitný systém, čistí lymfatický systém a jednotlivé orgány, potláča infekcie a zápaly. Znižuje krvný tlak. Posilňuje a vyvažuje lymfatický systém a pomáha aj pri nadváhe. Lieči krk, hlasivky, hrtan, pomáha pri zachrípnutosti. Napravuje poškodenia spôsobené ožiarením a nespavosťou. Znižuje horúčku, krvný tlak, podporuje vstrebávanie tekutín v tele.
Náš TIP: ak pracujete veľa s počítačom, noste ho ako ochranu proti elektromagnetickému smogu.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre lepšiu koncentráciu, ako výbornú pomôcku k lepšiemu štúdiu doporučujeme umiestniť na pracovnom stole najlepšie v Severovýchodnom kúte - v sektore Vedomostí a Vzdelania.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,90 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.