Fontána PACIFIC exteriér nerez

Fontány sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike. Každá fontána, ktorú ponúkame je originál a má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui. Fontány sú považované za silné nosiče svetla s harmonickými vibráciami, ktoré majú silný vplyv na telo, myseľ a dušu.

Táto nerezová exteriérová Fontána Pacific nás osloví svojím nadčasovým dizajnom. Nechajte prejavit váš dobrý vkus umiestnením tejto fontány na terasu, do záhrady, tam kde radi relaxujete.  Je to kombinácia modernej elegancie spojenej s ozdravujúcim a očisťujúcim účinkom. Fontána je výborná pre zlepšenie, ionizovanie a zvlhčovanie vzduchu a taktiež aj pre lapanie prachu. Zvyšovanie vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušovaniu pokožky a sliznice.
Obsahuje: podstavec - misa, nerezová guľa, čerpadlo.
Farba:
nerezová.
Rozmery:
priemer podstavca 67 cm x výška podstavca 35 cm x výška gule 50 cm, celková výška 80 cm.
Krajina pôvodu: SRN.
Záručná doba: 24 mesiacov.
Doba a spôsob dodania: je skladom, fontány doručujeme výlučne kuriérskou službou UPS.

Umiestnenie z hľadiska Feng shui:

Ak chcete posilniť úšpešnosť vášho podniku, jeho prestíž, prilákať nových zákazníkov alebo obchodných partnerov umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov ju doporučujeme umiestniť na juhovýchod.
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti.
Vodný prvok, kde je voda neustále v pohybe (energia jang) je jeden z najsilnejších podporných prostriedkov vo Feng shui.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 519,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 519 bodov.