Čínsky drak s guľou, zlato-zelený 36 cm

Čínsky drak je jedným z najšťastnejších zvierat v čínskej mytológii. Predstavuje šťastie, múdrosť, silu a rozhodnosť. Ochraňuje a pomáha, prináša radosť a šťastie. Drak sa vo svete prírody nedá vidieť. Je ďalekozraký a predstavuje duchovnú silu. Prijíma informácie, zhromažďuje ich, uvažuje o nich a robí dôležité rozhodnutia. V energetickej symbmolickej rovine drak upravuje tok energie príbytku. Je strážcom domova a miest, je strážcom tých miest, kde ľudia žijú. Symbolizuje aspekt múdrosti a sily.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
- ak chcete podporit aspekt kariéry a bohatstva, majte ho vždy blízko seba. Na pracovnom stole - na ľavej strane ako sedíte alebo v obývačke, tam kde sa najčastejšie zdržiavate.
Prináša bohatstvo, prosperitu, komfortný život. Dá vám silu, odvahu, prinesie nové možnosti pre pracovné príležitosti.
- pre podporu muža v rodine, ako hlavu rodiny, pre posilnenie jeho postavenia v práci, vo firme, pre pritiahnutie správnych nápomocných priateľov a radcov doporučujeme umiestniť Severozápadne.
- drak má aj ochranný aspekt, ak máte deti, tak to ho určite umiestnite niekde do vnútra domu, kde sa často zdržiavajú deti. Najlepšie pre aspekt ochrany je, ak ho umiestnite vo Východnej časti domu, bytu.
Ak sa chcete chrániť dobre na cestách, dajte si ho do auta.
- pre celkovu podporu rodiny, harmónie a zdravia taktiež doporučujeme umiestniť vo Východnom sektore.
- na dohliadanie financií a celkovú finančnú podporu doporučujeme draka umiestniť Juhovýchodne.
Rozmery: výška 36 x šírka 22 cm x hĺbka 12 cm, priemer sklenenej gule 3 cm.
Farba: zlato-zelená, podstavec čierny, guľa priesvitná.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 65,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 65 bodov.