Čínsky drak s perlou a mincami, zlatý

Čínsky drak s perlou (bohatstvo) a mincami (symbol hojnosti).
V čínskom feng shui je čínsky drak jeden z najsilnejších symbolov sily, múdrosti, šťastia a rozhodnosti. Kedysi vraj draci naozaj žili a v tých dobách získali poklady, ktoré doteraz strážia. Keďže draci už v dnešných dobách nežijú, strážia tieto cennosti vo vnútornom energetickom svete. Drak s perlou preto symbolizuje bohatstvo, nielen materiálne, ale aj vnútorne. Ochraňuje a prináša šťastie a radosť. Prijíma informácie, zhromažďuje ich, uvažuje o nich a robí dôležité rozhodnutia. Drak stráži nielen domov ale miesto, kde žijeme. Je veľmi silným zdrojom energie Chi a prináša do podnikania nielen bohatstvo, ale aj rozvahu, ochranu a múdrosť. Predstavuje vodcovské kvality, vhodné umiestniť na pracovnom stole šéfa.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
- ak chcete podporit aspekt kariéry a bohatstva, majte ho vždy blízko seba. Na pracovnom stole - na ľavej strane ako sedíte alebo v obývačke, tam kde sa najčastejšie zdržiavate.
Prináša bohatstvo, prosperitu, komfortný život. Dá vám silu, odvahu, prinesie nové možnosti pre pracovné príležitosti.
- pre podporu muža v rodine, ako hlavu rodiny, pre posilnenie jeho postavenia v práci, vo firme, pre pritiahnutie správnych nápomocných priateľov a radcov doporučujeme umiestniť Severozápadne.
- drak má aj ochranný aspekt, ak máte deti, tak to ho určite umiestnite niekde do vnútra domu, kde sa často zdržiavajú deti. Najlepšie pre aspekt ochrany je, ak ho umiestnite vo Východnej časti domu, bytu.
Ak sa chcete chrániť dobre na cestách, dajte si ho do auta.
- pre celkovu podporu rodiny, harmónie a zdravia taktiež doporučujeme umiestniť vo Východnom sektore.
- na dohliadanie financií a celkovú finančnú podporu doporučujeme draka umiestniť Juhovýchodne.
Rozmery: šírka 6 cm x výška 7.3 cm x hĺbka 2.5 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 5,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 5 bodov.