Feng shui špirála DNA so srdiečkom

Feng shui špirála so srdiečkom, s 2 červenými guľami v strede a so zavesenou dračou slzou z krištáľového skla v tvare DNA harmonizuje všetky bunky v tele. Stimuluje a tiež harmonizuje obidve mozgové hemisféry. V priestore aktivuje prúdenie pozitívnej energie čchi, prispieva k upevneniu zdravia, imunity a odstraňuje konflikty, napätie, hádky. Má schopnosť aktivovať stagnujúcu energiu v miestnosti. Pomáha nielen ľuďom ale aj zvieratám a rastlinám.
Symbolika srdca vo Feng shui: láska, náklonnosť, sympatia, sexualita, plodnosť.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- môžete ju zavesiť do stredu tmavej chodby, kde zlepší tok energie, alebo do tmavých rohov
- taktiež je vhodná do stredu miestnosti - do energetického centra bytu, domu alebo do stredu miestnosti
- pre lepšie duchovné rozjímanie, sústredenie ju môžete zavesiť do sektoru Vzdelania a Vedomostí  v Severovýchodnom kúte miestnosti.
Špirála je symbolom cesty, nekonečna, neustáleho duchovného rozvoja.
Symbolika dračia slza: jedná stará čínska legenda rozpráva o tom, že najväčší drahokamom, ktorý môže človek nájsť po drakovi na zemi je dračie semeno. Pretože sa práve nestáva často, že by človek našiel dračie semeno, nikto ani náznakom neprezradí, že je majiteľom tohto pokladu. O niečo častejšie však nájdeme slzy radosti, ktoré boli preliate drahokamom, ktorými nás radostne, dojato a spokojne drak pozoroval z vysokých oblakov. Cestou dole k zemi ztuhli slzy do podoby Krištálu.  Dračie slzy sú veľké a energetické silné kryštály Fengshui. Ich 4 hroty trieštia energiu do všetkých svetových strán a zprostredkovajú pocit radosti, lásky a sily. Vďaka svojmu mocnému zjavu chránia človeka a jeho priestory pred všetkými negatívnymi vplyvmi a udržujú v obydlí dobrú energiu. Pretože ich pozdĺžna os vyvoláva podobný energetický aktívny prúd ako liečivý hrot kryštáľov sú priamo predurčené k eliminácií všetkých "mŕtvych rohov a kútov". S dostatkom odborných znalostí môžeš dračie slzy využívať k dobíjaniu vlastných telesných energií. Dračia slza zavesená na okne je najúčinnejším spôsobom a metódou ako zastaviť unikajúcu energiu. Pôsobí ako meč, ktorý zabodáva z neba priamo do zeme a stavia sa naproti do cesty energii, ktorá prúdi preč.
Rozmery cca: celková dĺžka 32 cm x max. šírka srdca 9 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 19,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 19 bodov.