Ingot Drak a Fénix, kaligrafia, mosadz

Ingot - miska bohatstva - symbol bohatstva ktorý stráži vaše peniaze. Môžete do nej vložiť čínsku mincu, alebo viacej mincí, prípadne šperk. Slúži ako strážca majetku a financií, aby ich bolo stále dostatok. Ingot má zvrchu kaligrafický znak, ktorý vyjadruje želanie hojnosti a bohatstva. Vpredu ingotu je vyobrazený čínsky drak a z druhej strany Fénix.
Drak a Fénix sa radia medzi najsilnejšie feng shui symboly s najväčším rozsahom pôsobenia, ktoré sa prejavuje úspechom, prosperitou a bohatstvom. Sú najvýraznejším symbolom jin a jang. Drak predstavuje jang - muža, mužsko silu, nasadenie, statočnosť, uznanie a plodnosť. Fénix je symbol jin - ženy, ženskej vznešenosti, krásy, láskavosti, nádeje a schopnosti veriť. Spojený pár Draka a Fénixa v byte, v dme vždy znamená úspešné manželstvo požehnané výrazným úspechom, bohatstvom a zdravými deťmi. V ázii sa bez tohto symbolu neobíde žiadna svadba ani posvätný čajový obrad. Tento symbol zaisťuje úspešné spojenie dvoch ľudí. Postavenie muža a ženy sa dostáva do harmónie a ich role sú si rovné, veľakrát sa prelínajú a predovšetkým dokonale doplňujú.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
- doporučujeme umiestniť juhovýchodne do sektoru bohatstva, alebo na miesto kam si dávate peniaze, účtovnú knihu, pokladničnú knihu a pod.
- do smeru severovýchod pre správne nasmerovanie budúcnosti, aby bola budúcnosť plná hojnosti a mali sme dostatok.
- ak chcem posilniť symboliku Draka a Fénixa môžeme umiestniť juhozápadne pre posilnenie partnerstva a hojnosť v manželstve, môžete podarovať ako svadobný dar.
Rozmery: šírka 9.5 cm x výška 5 cm x hĺbka 6 cm.
Materiál: mosadz.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 16,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 16 bodov.