Obraz Strom života 3, 21x16 cm, červený

Ručne namaľovaný obraz Strom života.
Autorka obrazu: Jaroslava Oscitá (Budmerice).

Strom - symbol života, začiatku, nebeského raja, nesmrteľnosti a stáleho znovuzrodenia.
Slnko
- jangový symbol, symbol energie, vitality, radosti, šťastia, nadšenia. Slnko prináša pozitívnu a silnú energiu. Slnko vytvára krásny pocit optimizmu.
Farba: prevládajúca farba na obraze je červená (je skôr zemitejšieho odtieňa, nie je to ohnivá červená) - je to farba energie, vitality, vášne, slávy, prestíže. Vydáva intenzívne tepelné lúče a jej účinky sú hlbšie, ale i rýchlejšie ako u iných farieb. Zohrieva našu krv a podporuje krvný obeh. Červená znamená radosť, priťahuje pozornosť, dáva pocit tepla. Je farba silných emócií, energie a života. Prebúdza životnú energiu a priťahuje blaho a úspech. Podnecuje razanciu, vášnivosť, vôľu a pôsobí proti únave. Povzbudzuje krvný obeh, dodáva chuť k jedlu, má priaznivé účinky pri liečbe reumatických problémoc, depresií a chudokrvnosti.

Tento obraz môže podporiť vo Vašom živote všetky tieto vlastnosti. Navyše jeho pozitívna energia, farby, ladenie môžu prispieť k príjemnejšej a harmonickejšej atmosfére doma alebo na pracovisku. Vďaka tomu, že je obraz ručne namaľovaný, je v ňom duša umelca a o to väčšia je sila jeho energie.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- doporučujeme umiestniť Južne (sektor Slávy a Reputácie) a Juhozápadne (sektor Lásky a Vzťahov).
- vhodné miestnosti: spálňa, obývacia miestnosť, pracovňa, študovňa, dielňa a pod.

Rozmery cca: šírka 21.75 cm x výška 16 cm.
Materiál: obraz je ručne namaľovaný (vode a oteru odolnými) akrylovými farbami na Sololite (drevovláknitá doska). Obsahuje háčik na zavesenie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 13,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 13 bodov.