Obraz Strom života 4, 21x16 cm, fialový

Ručne namaľovaný obraz Strom života.
Autorka obrazu: Jaroslava Oscitá (Budmerice).

Strom - symbol života, začiatku, nebeského raja, nesmrteľnosti a stáleho znovuzrodenia.
Slnko
- jangový symbol, symbol energie, vitality, radosti, šťastia, nadšenia. Slnko prináša pozitívnu a silnú energiu. Slnko vytvára krásny pocit optimizmu.
Farba: prevládajúca farba na obraze je fialová. Je to farba umelcov, fantázie, tvorivosti, originality. Fialová farba má vraj najintenzívnejšiu silu vyžarovania. Prehlbuje myslenie. Z duchovného hľadiska táto farba prečisťuje a zvyšuje duchovnú vibráciu.
Pozitívne ovplyvňuje nervovú sústavu. Doporučuje sa ľuďom, ktorí majú hormonálne výkyvy - ženy v tehotenstve, ľudia s poruchou štítnej žľazy, v puberte. Pomáha vyrovnávať a upokojovať tieto výkyvy.

Tento obraz môže podporiť vo Vašom živote všetky tieto vlastnosti. Navyše jeho pozitívna energia, farby, ladenie môže prispieť k príjemnejšej a harmonickejšej atmosfére rovnako v doma ako na pracovisku. Vďaka tomu, že je obraz ručne namaľovaný, je v ňom duša umelca a o to väčšia je sila jeho energie.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre príliv správnej inšpirácie, tvorivosti a fantázie doporučujeme umiestniť v tvorivej miestnosti - v ateliéry, v dielni, v pracovni, v študovni, v detskej izbe.
- pre upokojenie emócií, hormonálnych výkyvov zaveste v miestnosti kde sa najčastejšie zdržuje alebo spáva budúca mamička, pubertálna dcéra, syn alebo ktokoľvek s hormonálnymi problémami, s poruchou štítnej žľazy.
- z hľadiska Fengshui sektorov je vhodné keď tento obraz umiestnite Severozápadne (sektor Priateľov, Klientov a Muža). Pomôžete tak podporiť postavenie muža v rodine, v práci, alebo v spoločnosti alebo pritiahnuť správnych priateľov (súkromne) a klientov (pracovne).

Rozmery cca: šírka 21 x 16 cm.
Materiál: obraz je namaľovaný na Sololite (drevovláknitá doska) akrylovými farbami odolnými voči oderu a vode. Obraz obsahuje háčik na zavesenie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 13,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 13 bodov.