Obraz Strom života 2, 15x15cm, modrý

Ručne namaľovaný obraz Strom života.
Autorka obrazu: Jaroslava Oscitá (Budmerice).

Strom - symbol života, začiatku, nebeského raja, nesmrteľnosti a stáleho znovuzrodenia.
Slnko
- jangový symbol, symbol energie, vitality, radosti, šťastia, nadšenia. Slnko prináša pozitívnu a silnú energiu. Slnko vytvára krásny pocit optimizmu.
Farba: prevládajúca farba na obraze je modrá - je to farba pokoja, vyrovnanosti, pohody, vyváženosti. Predstavuje vernosť, dôveru, tradíciu, oslobodenú myseľ, umiernenosť v konaní. Spája sa s oblohou, vodou a objavuje sa v spojení s vierou a náboženstvom, s duchovnom. Modrá farba predstavuje túžbu po poznaní a bezpečnosť. Okrem toho znamená všekto neznáme, čo treba ešte objaviť. Môžeme ju používať na vytvorenie tajomného prostredia - "malého" súkromia, do meditačného kútiku, na miesto kde zvykneme rozjímať, modliť sa. Mierni temperament a nepokoj. Preto je výborná pre impulzívnych, nervóznych ľudí - upokojuje. Modrú farbu by mali opatrne používať ľudia melancholickí, majúci sklony k depresii. Pomáha pri zápaloch a zvýšenej teplote. Je to farba hrdelnej čakry.

Tento obraz môže podporiť vo Vašom živote všetky tieto vlastnosti. Navyše jeho pozitívna energia, farby, ladenie môžu prispieť k príjemnejšej a harmonickejšej atmosfére doma alebo na pracovisku. Vďaka tomu, že je obraz ručne namaľovaný, je v ňom duša umelca a o to väčšia je sila jeho energie.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- doporučujeme umiestniť Severne alebo Juhovýchodne.
- vhodné miestnosti: spálňa, pracovňa, detská izba (výborná pre hyperaktívne deti), meditačná miestnosť, čakáreň.

Rozmery cca: 15 x 15 cm.
Materiál: obraz je ručne namaľovaný (vode a oteru odolnými) akrylovými farbami na Sololite (drevovláknitá doska). Obsahuje háčik na zavesenie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 7,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 7 bodov.