Fotografia - Amarylis pre vášeň (plátno)

Táto nádherná fotografia s červeným kvetom Amarylis (originál) symbolizuje vášeň, erotiku, plodnosť, krásu, zdravie, radosť, bohatstvo citov. Prinesie do vzťahu viacej vášne, erotického náboja, lásky, harmónie, viac porozumenia, ale taktiež môže priniesť lásku človeku, ktorý partnera hľadá. Táto fotografia môže veľmi pomôcť v dobe hľadania partnera ako symbol priania žiť harmonicky vo dvojici.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
- pre pritiahnutie viacej vášne do vzťahu, viacej erotického náboja, radosti vo vzťahu doporučujeme umiestniť v spálni a najlepšie v juhozápadnom sektore. Taktiež pre posilnenie plodnosti, pre podporu ženy v partnerskom vzťahu, pre podporenie ženskosti, jemnosti, krásy taktiež doporučujeme umiestniť Juhozápadne - v sektore Ženy a Partnerstva.
- pre podporu a posilnenie zdravia doporučujeme umiestniť vo východnom sektore - v sektore Zdravia a Rodiny.
- pre podporu hojnosti a bohatstva vo Vašej domácnosti alebo firme doporučujeme umiestniť juhovýchodne - v sektore Bohatstva a Prosperity.
- pre slávu, reputáciu, pre lepšie meno firmy doporučujeme umiestniť v južnom sektore - v sektore Uznania a Slávy. Tu pomôže Amarylis podporiť aj váš talent, dosiahnuť úspech, zvýšiť vašu charizmu.
Fotografiu zhotovil podľa princípov Feng shui profesionálny fotograf Martin Vrabko. Jedinečnosť fotografie spočíva v tom, že je to originál, ktorý je zhotovený vysoko kvalitnou digitálnou tlačou na kvalitnom maliarskom plátne. Plátno je natiahnuté na slepých rámoch (blindframe), ktoré nie je vidieť, preto sa hodí ku každému nábytku a do každého interiéru. Fotografiu môžete rovno zavesiť na stenu. Každá obsahuje háčik na zavesenie.
V ponuke rozmery:
Veľkosť S: 48x38 cm 79 €
Veľkosť M: 64x48 cm 119 €
Veľkosť L: 82x61 cm 179 €
Veľkosť XL: 109x82 cm 290 €
Veľkosť XXL: 135x103 cm 430 €
Dodacia lehota: do 7-14 dní, doporučujeme zvoliť dodanie kuriérom, tu vieme zabezpečit lepšie a bezpečnejšie dodanie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 79,00 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 79 bodov.