CD Marpa Tibetský rebel-Marcel Vanek

Kto nerád číta a radšej počúva, môže si namiesto knižky od Marcela Vaneka Marpa Tibetský rebel objednať toto CD s nahrávkou tejto knižky a započúvať sa do niekoľkohodinového zaujímavého rozprávania. Na tomto CD sú príbehy z dávneho Tibetu o známom duchovnom učiteľovi Marpovi a o jeho niekedy dosť prísnych duchovných praktikách. Príbehy o Marpovi prečítala z knižky Marcela Vanek Tibetský rebel Zuzana Zábojníková.

Keď si poslucháč vypočuje CD Tibetské báje o Milarepovi (alebo si prečíta knižku) zákonite ho napadne, ako k tomu ten Milarepa prišiel, že mal takéto úžasné schopnosti? Práve na túto otázku odpovedá toto CD - o jeho učiteľovi Marpovi. Nájdete na ňom 12 príbehov, ktoré rozprávajú o duchovnom vývoji mladého Milarepu a o tvrdých metódach jeho učiteľa Marpu. V týchto príbehoch si môžete vypočuť ako a čo takýto tibetský učiteľ vôbec učil. Príbehy nahliadajú tiež do výuky, ktorá nebola vôbec jednoduchá, ale po strastiplnej ceste pomohla jeho žiakom docieliť rýchly duchovný vývoj vedúci k Osvieteniu...
V týchto príbehoch je ale všetko okorenené s ľahkým nadsadeným humorom... Naozaj unikátna knižka.

Toto CD vám môže ponúknuť veľa informácií a tak vám želáme veľa nových pochopení...

Zvukový záznam je vo formáte MP3, ktorý umožňuje niekoľkohodinovú nahrávku na jedno CD. Prehrať si ho môžete na modernejšom prehrávači označenom MP3 alebo na počítači.

Informácie o autorovi a jeho činnosti nájdete tu.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.