CD Sedm životů

Kto nerád číta a radšej počúva, môže si namiesto knižky od Marcela Vaneka Sezení vypočuť toto CD s nahrávkou knižky a započúvať sa do niekoľko hodinového zaujímavého rozprávania...
Knižku Sezení prečítali Zuzka a Alenka Řičánková. Táto kniha prakticky rozpráva, ako prebieha ľudské znovuzrodenie alebo "reinkarnácia". Sledujeme vývoj bytosti, ktorá sa už veľakrát zrodila v človeka a čitateľ sa môže ponoriť do jej siedmich významných a zlomových životov. Dostávame sa tak do mnohých krajín v rôznych historických obdobiach a môžeme sledovať, ako sa vyvíja chápanie našej bytosti, a to cez praktické skúšky búrlivého a tvrdého ľudského života. Kniha rozpráva príbehy ako román, ale čitateľ môže pochopiť i súvislosti a väzby jednotlivých postáv z predchádzajúcich životov. Je to sedem napínavých príbehov, v ktorých sledovaná postava mení pohlavie, spoločenské postavenie a krajinu svojho zrodenia. Vždy sa však jedná o tú istú bytosť, ktorá sa učí chápaním hľadať tu správnu cestu svojho vývoja - v rovine pozitívnej a v rovine negatívnej.

Toto CD vám môže ponúknuť veľa informácií a tak vám želáme veľa nových pochopení...

Zvukový záznam je vo formáte MP3, ktorý umožňuje niekoľkohodinovú nahrávku na jedno CD. Prehrať si ho môžete na modernejšom prehrávači označenom MP3 alebo na počítači.

Informácie o autorovi a jeho činnosti nájdete tu.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.