Anjel Jaspis červený (Vytrvalosť) 4.8 cm

Anjel prináša šťastie a ochraňuje pred negatívnou energiou. Anjel sa používa pre ochranu a ako dekorácia na harmonizáciu priestoru.
Anjel je ručne vybrúsený z Jaspisu červeného:
Jaspis červený - nositeľ vitálnej energie, aktivuje vôľu, odvahu a vytrvalosť. Je označovaný za matku všetkých kameňov. Jeho hutná vibrácia vedie k nezištnosti, súcitu, skromnosti, k pochopeniu a trpezlivosti, taktiež podporuje túžbu konať dobro. Zlepšuje organizačné schopnosti a sebaorganizáciu, uvoľňuje a dáva nám pocit úplnosti. Vnáša radosť do života, znižuje stres a vyjasňuje vyhliadky do budúcnosti. Vyvažuje a energeticky zlaďuje čakry a vyvažuje jinovú a jangovú energiu. Pomáha nám ukotviť sa.
Liečebné účinky pozitívne ovplyvňuje liečbu ľadvín a močového mechúra, pomáha pri vyplavovaní ľadvinového piesku a kameňov, je účinný pri chorobách vaječníkov a vajcovodov. Tiež je používaný pri prekonávaní nevoľnosti v priebehu tehotenstva a pri pôrode. Pri nachladnutí pomáha organizmus zahriať. Podporuje sexuálny pud, zmierňuje menštruačné bolesti. Posiňuje krvný tlak.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui: Sošku anjela môžeme umiestniť na ktorúkoľvek svetovú stranu.
Rozmery: výška 4.2-4.8 cm x šírka 3 cm x hrúbka 1.5 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 14,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 14 bodov.