Anjel Slnečný kameň (proti strachu) 4 cm

Tento anjel prichádza k Tebe aby Ťa chránil a priniesol Ti šťastie. Nezáleží ako si ho predstavuje, ale ako vnímaš jeho vyššie, jemnejšie a dobroprajné energie. Krídla anjela nám šepkajú, že sa vždy dá vzlietnuť z každodenných starostí a problémov a vidieť v živote aj tie pozitívne stránky. "Každý z nás je anjelom s jedným krídlom. Aby sme mohli vzlietnuť, musíme sa objať."
Anjel je vybrúsený zo Slnečného kameňa:
Slnečný kameň (Aventurín zlatý) - výborný na zahnanie obáv a fóbií každého druhu, zbavuje strachu z "veľkého sveta", pôsobí proti depresii, povzbudzuje v nás odvahu, prináša šťastie, hojnosť, zvyšuje pocit sebahodnoty, sebadôveru, transformuje negatívnu energiu a psychický útok na pozitívne energie, pomáha nám naplniť naše poslanie na tejto Zemi, zvyšuje osobné čaro a silu vôle, doáva životnú silu tomu, kto ho nosí, omladzuje.
Liečebné účinky: podporuje zdravie, zvyšuje fyzickú energiu, pomáha pri sexuálnych dysfunkciách, zvyšuje sexuálnu energiu, zmierňue opuchy - kĺby, hrdlo, pomáha pri nádoroch, vredoch, zmierňuje reumu, bolesti kĺbov, chrbtice, znižuje napätie v žalúdočnej oblasti, podporuje činnosť pečene, obličiek, pomáha čistiť organizmus od toxínov, pomáha pri prejedaní sa, pri obezite, bulímii a anorexii, napomáha zharmonizovať stravovacie návyky.
Astrologické priradenie: slnečný kameň je zvlášť nápomocný pre Váhy a Leva.
Priradená čakra: druhá sakrálna čakra, ale pozitívne pôsobí aj na tretiu čakru - Solar plexus a na štvrtú srdcovú čakru.
Rozmery: výška 4 cm x šírka 1.5 cm.
Umiestnenie: sošku anjela zo Slnečného kameňa môžete umiestniť na ktorúkoľvek svetovú stranu. Ale môžete ju nosiť stále pri sebe, aby vám prinášala šťastie a ochraňovala vás.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 10,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 10 bodov.