Anjel Unakit-Epidot (Trpezlivosť) 5 cm

Anjel prichádza k Tebe aby Ťa chránil a priniesol šťastie. Nezáleží ako si ho predstavuješ, ale ako vnímaš jeho vyššie, jemnejšie a dobroprajné energie. Krídla anjela nám šepkajú, že sa vždy dá vzlietnuť z každodenných starostí a problémov a vidieť v živote aj tie pozitívne stránky. Nájsť silu prekonať prekážky, byť šťastný a plný lásky. "Každý z nás je anjelom s jedným krídlom. Aby sme mohli vzlietnuť, musíme sa objať."
Tento anjel je vybrúsený z Unakitu-Epidotu.
Unakit
-Epidot podporuje trpezlivosť. Pomáha odbúravať nereálne predstavy o sebe samých, odhaľuje naše pravé ja, vďaka nemu môžeme lepšie spoznať svoje vlastné silné a slabé stránky. Buduje sebadôveru a pocit vlastnej hodnoty. Dodáva sebaistotu a presvedčivosť. Vyžaruje radosť a šťastie, pomáha pri znovuobnovení priateľstva a zabudnutých vzťahov.
Rozmery: výška 5 cm x šírka 2.8 cm x hĺbka 1.8 cm.
Umiestnenie: sošku anjela z Unakitu-Epidotu môžeme umiestniť na ktorúkoľvek svetovú stranu. A môžete ho aj nosiť stále pri sebe, aby vám prinášal šťastie a ochraňoval vás od zla. Anjel sa používa pre ochranu, ale aj ako dekorácia na harmonizáciu priestoru.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.