Kôň symbol úspechu, Mramor, väčší

Kôň ručne vybrúsený z Mramoru. Slovo Mramor pochádza z gréčtiny a znamená "žiariaci kameň". Svojmu majiteľovi prináša ochranu a úspech. Z hľadiska astrológie je jeho najväčší vplyv, keď je Mesiac v rakovi alebo vo vašom znamení.
Z pohľadu Feng Shui kone symbolizujú vitalitu a akceleráciu. Kôň prináša úspech v podnikaní. Nádherné zviera a spája v sebe spolu všetky tieto vlastnosti: energiu, popularitu, víťazstvo, silu, moc, rýchlosť, eleganciu, krásu, dynamiku, prosperitu, slávu, popularitu a úspech. V jednom čínskom porekadle sa hovorí, že kone prichádzajú s úspechom. Číňania veria, že kôň vystavený v našej blízkosti nás prenesie cez všetky ťažkosti a problémy v živote. Táto soška je veľmi vhodná pre niekoho kto začína podnikať a potrebuje sa rozbehnúť tym správnym smerom.
Umiestnenie podľa Feng shui: sošku môžete umiestniť na svoj pracovný stôl v izbe či v kancelárii, kde bude podporovať vašu usilovnosť, vytrvalosť a nápady, podporí úspech v práci a kariére. Najlepšie v Južnom sektore.
V čínskom horoskope je Kôň pre roky 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990 a 2002.
Krajina pôvodu: Peru.
Rozmery: šírka 5.7 x výška 4.6 x hĺbka 2.2 cm.

Fotografia je iba ilustračná, kôň sa môže jemne farebne odlišovať od fotografie, keďže každý kus je originál výtvor - momentálne na sklade viacej do červenoružova sfarbený.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 8,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 8 bodov.