Ryba pre šťastie, Serpentin

Ryba stelesňuje múdrosť a harmóniu - tao. Ryba je aj symbolom úspechu, šťastia a duchovných úspechov. Výborný spôsob ako aktivovať fengshuijské šťastie v dome je mať v dobe nejaké rybičky. Ak to nie je možné aby ste mali živé rybičky, zadovážte si aspoň sošku rybky, ako je táto. Stelesňuje múdrosť a harmóniu - Tao. Navyše je symbolom plodnosti, zdravia, hojnosti, bohatstva, šťastia a duchovných úspechov.
Ryba ručne vybrúsená zo Serpentinu: Serpentin je uzemňujúci kameň, ktorý pomáha pri meditácii a duchovných zážitkoch. Čistí čakry, podporuje činnosť korunnej čakry. Otvára dvere mentálnym schopnostiam, uľahčuje pochopiť duchovný základ života. Ponúka rôzne nové cesty pre rast kundalíny. Napomáha pri opätovnom hľadaní múdrosti a vyvolávaní spomienok na minulé životy. Serpentin pomáha získať pocit rastúcej kontroly nad vlastným životom. Vyrovnáva mentálnu a emocionálnu rovnováhu a pomáha vedome zameriať liečivú energiu k existujúcim problémom. Svetlozelený serpentin je citlivý, nežne pôsobiaci kameň, ktorý vás spojí s anjelským sprievodcom. Umožňuje nám vstúpiť do minulosti, súčasnosti a budúcnosti a zároveň vie všetko prepojiť v jeden celok. Je veľmi vhodný pri skúmaní minulých životov, pretože vyvoláva schopnosť súcitiť, odpúšťať sám sebe a zmieriť sa so všetkým, čím sme v minulosti prešli. Vďaka nemu je možné ukončiť liečenie, ktoré sa nám v minulom živote nepodarilo uzavrieť. Pomáha nám zbaviť sa citovej záťaže z predchádzajúcich vzťahov. Ak si položíme na hrdlo, pomôže nám hovoriť o minulosti a riešiť nevyriešené problémy, ktoré pretrvávajú z minulosti až doteraz. Ak sa chcete stretnúť s niekym z minulosti tento kameň je pritom veľmi nápomocný. Dokonca pomôže navodiť stretnutiu tichú a citlivú atmosféru.
Liečebné účinky: pôsobí výborne pri tíšení bolesti - najmä pri menštruačných a svalových kŕčoch, dokáže účinne vyčistiť a odbúravať jedovaté látky z tkanív a krvi. Zaisťuje dlhovekosť.
Rozmery: cca 4 x 3 x 2.5 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 6,95 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 6 bodov.