Srdce Kristal 133 g

Priestorové srdce z Krištáľu.
Krištáľ
predstavuje svetlo na Zemi, jeho liečivú a očistnú energiu. Pôsobí ako urýchľovač - katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií. Negatívne pritom odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a ochraňuje auru, odstraňuje zábrany a bloky, ktoré brzdia voľný tok energie. Vnáša do duše čistotu a jasnosť. Nabíja neustále novou energiou a silou. Zbavuje nespavosti a postará sa o príjemné sny, ak si ho umiestnite na nočný stolík. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Liečebné účinky:
je to univerzálny kameň, ktorý môžete použiť pri každom zdravotnom ale aj psychickom probléme - v centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne. Pomocu Krištáľu máme možnosť ešte v počiatočnom štádiu spoľahlivo určiť blokády a oblasti, ktoré nie sú zdravé.
Astrologické priradenie znamenia:
Krištáľ je zvlášť nápomocný pre Leva, Kozorožca, Raka a Ryby. Ale keďže je univerzálny kameň, je vhodný pre všetky znamenia zverokruhu.
Prírodný Krištáľ na rozdiel od vyrobeného (napr. krištáľové sklo, ktoré je úplne číre) môže mať inklúzie, vnútorné zlomy, škvrny alebo nerovnomerné farby a textúry. Nie sú to chyby ani vady. Táto skutočnosť Vás práve môže presvedčiť o tom, že ide o skutočný Krištáľ. Isté druhy Krištáľov môžu byť spočiatku číre, ale nezostávajú v takomto stave večne, pretože Krištáľ a celkovo kamene neustále pracujú, prijímajú a vysielajú energiu a je to na nich aj viditeľné.
Rozmery: výška 7 cm x šírka 6.4 cm x hrúbka 2.5cm.
Váha: 133 gramov.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 22,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 22 bodov.