Srdce hmatka Krištáľ 3-4 cm

Priestorové srdce hmatka Krištáľ.
Krištáľ
symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Liečebné účinky:
Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia - pre tento účel umývajte rany liečivým elixírom z Krištáľu. Používa sa i k zastaveniu krvácania. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnej oblasti na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne. Pomocu Krištáľu máme možnosť ešte v počiatočnom štádiu spoľahlivo určiť blokády a oblasti, ktoré nie sú zdravé.
Astrologické priradenie:
Krištáľ je zvlášť nápomocný pre Leva, Kozorožca, Raka a Ryby. Ale keďže je univerzálny kameň, je vhodný pre všetky znamenia zverokruhu.

Prírodný Krištáľ na rozdiel od vyrobeného (napr. krištáľové sklo, ktoré je úplne číre) môže mať inklúzie, vnútorné zlomy, škvrny alebo nerovnomerné farby a textúry. Nie sú to chyby ani vady. Táto skutočnosť Vás práve môže presvedčiť o tom, že ide o skutočný Krištáľ. Isté druhy Krištáľov môžu byť spočiatku číre, ale nezostávajú v takomto stave večne, pretože Krištáľ a celkovo kamene neustále pracujú, prijímajú a vysielajú energiu a je to na nich aj viditeľné.
Umiestnenie: Z hľadiska Feng shui môžeme umiestniť Krištáľové srdiečko do Juhozápadnej časti miestnosti pre čírosť lásky vo vzťahu. Srdiečko privolá viacej lásky do vzťahu a posiľní celkovú harmóniu vo vzťahu. Pre zosilnenie účinku tam môžete umiestniť srdiečka dve pre väčšiu symboliku páru.
Rozmery: výška 3-4 cm x šírka 3-4 cm x hrúbka 1.5 cm.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.