Srdce hmatka Ruženín (láska) 705 g

Srdce z Ruženínu priestorové.
Ruženín je kameň srdca a lásky.
Vyvoláva miernosť, nežnosť a lásku. Je to kameň emocionálneho ozdravenia. Vo vzťahoch posilňuje partnerskú vernosť, ale pomáha aj nájsť šťastie v láske. Lieči zranené city, pomáha osamelým a opusteným. Vnáša mier a harmóniu do prostredia. Navodzuje toleranciu, vyrovnanie sa so sebou samým a sebalásku, rovnako ako lásku a otvorenosť voči ostatným. Pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku, sebaakceptáciu. Hovorí sa, že kto má ruženín pri sebe, k tomu sú ľudia milší, príjemnejší a láskavejší.
Liečebné účinky: ružová energia podporuje krvné cievy okolo srdca. Pomáha čistiť orgány tela. Posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť. Pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku a sebaakceptáciu. Podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach. Zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia. Pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu. Potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší...
Ruženín má takisto veľmi silný ochranný vplyv pred elektromagnetickým žiarením. Ekologický technici zistili, že vibrácie ruženínu môžu znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov až o 85 %!
Umiestnenie: Z hľadiska Feng shui môžeme umiestniť Ruženínové srdce do sektoru JuhoZápad pre posilnenie aspektu lásky, harmónie a porozumenia medzi partnermi.
Rozmery cca: šírka 10 cm x výška 10.5 cm x hrúbka 6.5 cm.
Váha:
705 gramov.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 59,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 59 bodov.