Fontána Sirius

Fontány sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike. Každá fontána, ktorú ponúkame je originál a má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui. Fontány sú považované za silné nosiče svetla s harmonickými vibráciami, ktoré majú silný vplyv na telo, myseľ a dušu.

Táto trendová interiérová Fontána Sirius nás osloví svojím nadčasovým dizajnom. Nechajte prejavit váš dobrý vkus umiestnením tejto fontány do pracovného priestoru alebo na miesto, kde doma radi relaxujete. Táto fontána s nerezovou guľou taktiež vynikne v zimnej záhrade. Je to kombinácia modernej elegancie spojenej s ozdravujúcim a očisťujúcim účinkom.
Fontána je výborná pre zlepšenie, ionizovanie a zvlhčovanie vzduchu a taktiež aj pre lapanie prachu. Zvyšovanie vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušovaniu pokožky a sliznice.
Obsahuje: soliter fontána Sirius, čerpadlo, prívodný kábel 2.5 m, 230/12V, 15W.
Farba:
nerezová.
Rozmery:
šírka 36 cm x celková výška 55 cm.
Krajina pôvodu: SRN.
Záručná doba: 24 mesiacov.
Doba a spôsob dodania: je skladom, doporučujeme zvoliť možnosť dodanie kuriérom UPS /väčšia garancia, že fontána príde v poriadku/. Za služby Slovenskej pošty neručíme.

Umiestnenie z hľadiska Feng shui:

Ak chcete posilniť úšpešnosť vášho podniku, jeho prestíž, prilákať nových zákazníkov alebo obchodných partnerov umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov ju doporučujeme umiestniť na juhovýchod.
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti.
Vodný prvok, kde je voda neustále v pohybe (energia jang) je jeden z najsilnejších podporných prostriedkov vo Feng shui.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 439,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 439 bodov.