Obsidián dúhový, balíček 100 g

100 g balíček drobných opracovaných kamienkov Obsidiánu dúhového, ktorý  vám skrášli vaše prostredie a pomôže vyčistiť jeho energiu. Môžete si ich nasypať do sklenenej alebo keramickej misky, do vázy alebo pod.
Obsidián dúhový miestami hrá všetkými farbami - hlavná je čierna od ktorej sa odrážajú farebné odlesky. Je veľmi vzácny. Podporuje vôľu, vytrvalosť, najmä pri prekonávaní závislostí (alkohol, drogy, nikotín) a umožňuje naštartovať nový život. Pomáha prekonávať šoky, zmätky a posilnením intuície nájsť správne riešenie. Má ochranné účinky pred negativnými energiami od iných.
Liečebné účinky: najviac pôsobí na mozog, odkiaľ riadi nervový systém, posiľňuje obranné mechanizmy organizmu, zvlášť účinný je pri problémoch s trávením, so žalúdkom, pečeňou, ľadvinami, žľazy s vnútorným vylučovaním. Základnou oblasťou pôsobenia je sakrálna čakra, ale pôsobí aj v pupočnej čakre.
Starostlivosť: pred prvým použitím a potom pravidelne (cca 2-4x za mesiac) umyte pod prúdom vlažnej vody a nechajte nabiť pri zapadajúcom slnku.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre podporu zdravia a harmónie, pre upokojenie nervového systému, , uvoľnenie a pokojný spánok doporučujeme umiestniť Východne - v sektore Zdravia a rodiny.
- na ochranu pred nepriaznivými vplyvmi môžete umiestniť vo vstupnej miestnosti, hale, pri vchode, aleob na nočnom stolíku.
- pre uzemnenie myšlienok pri štúdiu doporučujeme umiestniť na pracovnom stole alebo v ateliéri a pod. doporučujeme umiestniť Severovýchodne - v sektore Vzdelania a Vedomostí.

Krajina pôvodu: Mexiko.
Foto ilustračné, v cene nie je miska, ktorá slúži ako dekorácia na fotografii.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 9,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 9 bodov.