Fontána Buddha s guľou v. 41 cm

Táto izbová fontána zobrazuje Buddhu, ktorý vo feng shui predstavuje múdrosť, rozvahu, lásku, šťastie, pokoj, harmóniu, pozitívnu energiu, hojnosť. Preklad slova Buddha doslovne znamená osvietený. Osvietenosť je "stav bytia", ktoré je v takom pokoji a láske, kedy človek chápe význam života a je vyrovnaný so sebou a svetom okolo seba.

Fontány (zvlhčovace vzduchu) oživujú dané sektory, do ktorých sa umiestnia a podporujú aspekty, ktoré s nimi súvisia (peniaze, zdravie, vzťahy, vzdelanie a pod.), sú to veľmi silné generátory energie. Každá fontána má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui. Fontány sú výbornými zvhlčovačmi vzduchu -  zlepšujú a ionizujú vzduch a taktiež pomáhajú lapať prach. Zvyšovanie vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušovaniu pokožky a sliznice.

Obsahuje: solitér a misku (v jednom kuse) - vyrobené synteticky, čerpadlo s prívodným káblom, guľu, ktorá sa otáča, vďaka cirkulácii vody.
Rozmery: výška 41 cm x šírka 24.5 cm x hĺbka 18 cm, výška spodnej časti 12 cm, priemer sklenenej gule cca 5 cm.
Farba: čierna, tmavozelená patina, guľa priesvitná čírobiela praskaná.

Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia a dobrých vzťahov v rodine ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti (z hľadiska miestnosti alebo z hľadiska celého bytu, domu).
Ak chcete posilniť a "nakopnúť" svoju kariéru a podporiť nové príležitosti umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov fontánu doporučujeme umiestniť v juhovýchodnej časti.
Dôležité upozornenie: fontánu neumiestňujte do spálne - neustály pohyb vody by mohol spôsobiť rôzne ochorenia a nešťastie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 79,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 79 bodov.