Fontána Buddha Odvahy s guľou

Táto izbová fontána zobrazuje Buddhu Abhaya Mudra, čo znamená nebojácnosť a odvahu. Tento stav vyjadruje pravá ruka pokrčená v lakti s dlaňou otočenou dopredu, prsty sú stiahnuté a ľavá ruka je položená v lone. K tomuto sa viaže jedna legenda - na Buddhu zaútočil rozúrený slon, ale on iba zdvihol takto ruku a zviera sa upokojilo. Vďaka jeho vnútornému pokoju, rozvahe, múdrosti, odvahe a nebojácnosti sa zviera upokojilo a prestalo útočiť. Buddha je vo feng shui zároveň symbol lásky, šťastia, pokoja, harmonie, pozitívnej energie, hojnosti. Preklad slova Buddha doslovne znamená osvietený. Osvietenosť je "stav bytia", ktoré je v takom pokoji a láske, kedy človek chápe význam života a je vyrovnaný so sebou a svetom okolo seba.
Buddha sedí na lotosovom kvete, ktorý symbolizuje čistotu, krásu, osvietenie.

Fontány oživujú dané sektory, do ktorých sa umiestnia a podporujú aspekty, ktoré s nimi súvisia (peniaze, zdravie, vzťahy, vzdelanie a pod.), sú to veľmi silné generátory energie. Každá fontána má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui. Fontány sú výborné pre zlepšenie, ionizovanie a zvlhčovanie vzduchu a taktiež aj pre lapanie prachu. Zvyšovanie vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušovaniu pokožky a sliznice.

Obsahuje: solitér a misku (v jednom kuse) - vyrobené synteticky, čerpadlo s prívodným káblom, guľu, ktorá sa otáča, vďaka cirkulácii vody.
Rozmery: výška 40 cm x šírka 27 cm, priemer sklenenej gule cca 5 cm.
Farba: hnedá, guľa priesvitná čírobiela praskaná.

Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia a dobrých vzťahov v rodine ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti (z hľadiska miestnosti alebo z hľadiska celého bytu, domu).
Ak chcete posilniť a "nakopnúť" svoju kariéru a podporiť nové príležitosti umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov fontánu doporučujeme umiestniť v juhovýchodnej časti.
Dôležité upozornenie: fontánu neumiestňujte do spálne - neustály pohyb vody by mohol spôsobiť rôzne ochorenia a nešťastie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 79,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 79 bodov.