Fontána Kasumi s osvetlením

Fontány sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike. Každá fontána, ktorú ponúkame je originál a má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui.

Originálna izbová Fontána Kasumi z prírodného kameňa z bridlice s vynikajúcou úpravou je očarujúci bytový alebo kancelársky doplnok, ktorý vám prinesie pokoj a harmóniu do duše. Voda steká po stene z kameňa, ktorý je nasvietený. Jej harmonický tvar vytvára oázu pokoja a meditácie v tejto rýchlych a hektických časoch..
Fontány sú výborné pre zlepšenie, ionizovanie a zvlhčovanie vzduchu a taktiež aj pre lapanie prachu. Zvyšovanie vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušovaniu pokožky a sliznice.
Obsahuje: solitér z prírodného kameňa bridlica, čerpadlo, halogénové osvetlenie, keramickú nádobu.
Doba a spôsob dodania: je skladom, dodanie do 2-5 pracovných dní zdarma, doporučujeme zvoliť možnosť dodanie kuriérom UPS /väčšia garancia, že fontána príde v poriadku/. Za služby Slovenskej pošty neručíme.
Rozmery:
priemer 45 cm x výška 17 cm.
Krajina pôvodu: SRN.
Záručná doba: 24 mesiacov.
Dodacia lehota: cca do 14 dní.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:

Ak chcete posilniť úšpešnosť vášho podniku, jeho prestíž, prilákať nových zákazníkov alebo obchodných partnerov umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov ju doporučujeme umiestniť na juhovýchod.
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti.
Náš tip: fontána môže byť ideálnym darčekom pre šéfa firmy! Totiž vodný prvok, kde je voda neustále v pohybe (energia jang) je jeden z najsilnejších prostriedkov na napredovanie v kariére a pre príliv financií. 

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 175,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 175 bodov.