Fontána Suna s osvetlením

Fontány z prírodných kameňov sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike. Každá fontána, ktorú ponúkame má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui.

Zaujímavá izbová fontána Suna. Voda príjemné steká po nasvietenej stene fontány, pomáha nám uvoľňiť sa a navodiť pocit pohodlia a harmónie. Fontána je spracovaná podľa princípov Feng shui, aby sa posilnila pozitívna energii čchi a tým blahodárne pôsobila na zdravie a bohatstvo celej rodiny alebo firmy.
Fontány sú výborné pre zlepšenie, ionizovanie a zvlhčovanie vzduchu a taktiež aj pre lapanie prachu. Zvyšovanie vlhkosti vzduchu zabraňuje vysušovaniu pokožky a sliznice.
Obsahuje: solitér z prírodného kameňa bridlica, prírodné riečne kamene, čerpadlo, halogénové osvetlenie, keramickú nádobu.
Doba a spôsob dodania: je skladom, dodanie do 2-5 pracovných dní zdarma, doporučujeme zvoliť možnosť dodanie kuriérom UPS /väčšia garancia, že fontána príde v poriadku/. Za služby Slovenskej pošty neručíme.
Rozmery: výška 47 cm x šírka 25 cm x hĺbka 21 cm.
Krajina pôvodu: SRN.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia a dobrých vzťahov v rodine ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti (z hľadiska miestnosti alebo z hľadiska celého bytu, domu).
Ak chcete posilniť svoju kariéru a podporiť nové príležitosti umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov fontánu doporučujeme umiestniť v juhovýchodnej časti.
Náš tip: fontána môže byť ideálnym darčekom pre šéfa firmy! Totiž vodný prvok, kde je voda neustále v pohybe (energia jang) je jeden z najsilnejších prostriedkov na napredovanie v kariére a pre príliv financií.

 
Dostupnosť: skladom
Cena: 165,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 165 bodov.