Fotografia - Ľalia pre krásu (plátno)

Nádherná fotografia ľalie (originál) symbolizuje vo Feng shui krásu, čistotu, zdravie, blahobyt, hojnosť, ale aj bohatstvo citov a naplnenia života v duchovnej oblasti.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
- pre podporu ženy v partnerskom vzťahu ale taktiež na pracovisku, pre podporenie ženskej krásy, jemnosti a čistoty vo vzťahu doporučujeme umiestniť juhozápadne - v sektore Ženy a Partnerstva. Ak umiestnite túto fotografiu na pracovisku v tomto sektore pomôže podporiť dobré pracovné vzťahy a taktiež priniesť viacej čistoty do vzťahov. Taktiež túto fotografiu môžete použiť pre posilnenie plodnosti.
- pre podporu a posilnenie zdravia doporučujeme umiestniť vo východnom sektore - v sektore Zdravia a Rodiny.
- pre podporu hojnosti a bohatstva vo Vašej domácnosti alebo firme doporučujeme umiestniť juhovýchodne - v sektore Bohatstva a Prosperity.
- pre slávu, reputáciu, pre lepšie meno firmy doporučujeme umiestniť v južnom sektore - v sektore Uznania a Slávy. Tu pomôže ľalia podporiť aj váš talent, dosiahnuť úspech, zvýšiť vašu charizmu a krásu osobnosti.
Fotografiu zhotovil podľa princípov Feng shui profesionálny fotograf Martin Vrabko. Jedinečnosť fotografie spočíva v tom, že je to originál, ktorý je zhotovený vysoko kvalitnou digitálnou tlačou na kvalitnom maliarskom plátne. Plátno je natiahnuté na slepých rámoch (blindframe), ktoré nie je vidieť, preto sa hodí ku každému nábytku a do každého interiéru. Fotografiu môžete rovno zavesiť na stenu. Každá obsahuje háčik na zavesenie.
V ponuke rozmery:
Veľkosť S: 48x38 cm 89 €
Veľkosť M: 65x50.5 cm 119 €
Veľkosť L: 82x61 cm 179 €
Veľkosť XL: 109x82 cm 290 €
Veľkosť XXL: 135x103 cm 430 €
Dodacia lehota: do 7-14 dní, doporučujeme zvoliť dodanie kuriérom, tu vieme zabezpečit lepšie a bezpečnejšie dodanie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 89,00 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 89 bodov.