Fotografia - Pivónie pre lásku (plátno)

Originál fotografia s pivóniami pomôže posilniť lásku a vášeň v už existujúcom vzťahu, ale taktiež môže priniesť slobodnej žene lásku. Táto fotografia môže veľmi pomôcť v dobe hľadania partnera ako symbol priania žiť harmonicky vo dvojici. Rovnako dobre poslúžia aj živé pivonky, ale ihneď ako začnú vädnúť, treba ich odstrániť. Pretože všetko mŕtve alebo odumierajúce prináša do domu negatívnu energiu.
Umiestnenie z hľadiska Feng shui:
- ak chcete pritiahnuť lásku do vášho života doporučujeme fotografiu umiestniť v juhozápadnom kúte miestnosti.
- pre posilnenie lásky partnerov a harmonizáciu vzťahu, pre viacej vášne je vhodné ak ho umiestnite do spálne. Dve pivonky predstavujú harmóniu, vášeň, lásku partnerského vzťahu.
- pre slávu a reputáciu doporučujeme umiestniť južne.
Fotografiu zhotovil podľa princípov Feng shui profesionálny fotograf Martin Vrabko. Jedinečnosť fotografie spočíva v tom, že je to originál, ktorý je zhotovený vysoko kvalitnou digitálnou tlačou na kvalitnom maliarskom plátne. Plátno je natiahnuté na slepých rámoch (blindframe), ktoré nie je vidieť, preto sa hodí ku každému nábytku a do každého interiéru. Fotografiu môžete rovno zavesiť na stenu. Každá obsahuje háčik na zavesenie.
V ponuke rozmery:
Veľkosť S: 48x38 cm 79 €
Veľkosť M: 64x48 cm 119 €
Veľkosť L: 82x61 cm 179 €
Veľkosť XL: 109x82 cm 290 €
Veľkosť XXL: 135x103 cm 430 €
Dodacia lehota: do 7-14 dní, doporučujeme zvoliť dodanie kuriérom, tu vieme zabezpečit lepšie a bezpečnejšie dodanie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 79,00 €
:
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 79 bodov.