Citrín geóda 12.8 kg

Túto nádhernú Citrínovú geódu si môžete umiestniť ako exkluzívnu dekoráciu pri vstupe do vašich reprezentatívnych priestorov, do spoločenskej miestnosti, je vhodná nielen pre súkromné firmy a spoločnosti ako luxusná dekorácia ale rovnako skrášli akékoľvek iné miesto a dodá mu zvláštnu a výnimočnú atmosféru. Určite upúta svojou výnimočnou krásou každého návštevníka. Geóda ako taká vzniká v dutých miestach hornín kryštalizáciou roztokov, ktoré sú bohaté na minerály. Geóda má vo vnútri dutinu, ktorá je vyplnená citrínovými krištálmi.

Citrín chráni pred zlom všetkého druhu. V stredoveku ho uctievali ako "slnečný kameň".  Citrín je veľmi silný kameň, podobne ako krištál. Predstavuje pohodu, miernosť, harmóniu, láskavosť, teplo domova. Pomáha držať emócie pod kontrolou a uvoľňuje myslenie. Je veľmi užitočný najmä vo finančných záležitostiach. A takisto pri rozmotávaní zamotaných citových vzťahov. Starším ľuďom pomáha získať stratenú energiu.  Citrín povzbudzuje človeka k duchovným aktivitám. Podporuje tvorivosť, komunikáciu. Privádza nás k harmonizovaniu vo všetkých oblastiach nášho života - na úrovni astrálnej, mentálnej, duchovnej a emocionálnej.  Vlastnosti kameňov podporíme aj ich tvarom. Napr. tvar geódy má nesmiernu silu a zvyšuje účinky citrínu.
Vlastnosti kameňov podporíme aj ich tvarom. Napr. tvar geódy má nesmiernu silu a zvyšuje účinky citrínu. Citrínová geóda k vám bude priťahovať zdravie a zároveň pomôže k tomu, aby sa vás aj zdravie "držalo". Ak chcete posilniť vplyv citrínovej geódy v oblasti zdravia, umiestnite ho z hľadiska Feng shui do rohu zdravia vo vašom byte, v dome (to je ten ľavý najvzdialenejší roh od vstupných dverí). Ak chcete posilniť finančné pôsobenie citrínovej geódy tak z hľadiska Feng shui najlepšie umiestnenie pre ňu bude roh hojnosti vo vašom dome alebo v kancelárii, alebo tam kde si schovávate peniaze. Roh hojnosti je ten najvzďalenejší zadný ľavý roh od dverí do miestnosti.
Liečebné účinky: lieči zápaly slepého čreva, povzbudzuje imunitu, chráni pred negatívnymi účinkami žiarenia, preto doporučujeme takúto geódu umiestniť v blizkosti televízora, počítača. Je doporučovaný pri chorobách srdca, ľadvín, obličiek, svalov.

Nálezisko: Brazília.

Rozmery: 29 x 23 cm, váha: 12.8 kg

Tieto rozmery aj cena je orientačná, ponuka podľa momentálneho stavu na sklade.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 299,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 299 bodov.