Pyramída Krištáľ 4 cm

Táto Krištáľová pyramída nás pohladí svojim harmonickým vyžarovaním. Pyramídy odpradávna boli a dodnes sú nástrojom pre prácu s kozmickou energiou. Odvádzajú negatívnu energiu, odblokovávajú čakry, doplňujú vibračnú energiu. Preto sú veľmi vhodné aj na meditáciu, meditačné cvičenia, pri ktorých človek chce prežívať hlboké duchovné zážitky a vízie.

Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- krištáľovú pyramídu môžete umiestniť do energetického centra domu alebo bytu, alebo do centra miestnosti
- ak ju umiestnite do sektoru Vzdelania a vedomostí - Sevezápad - pomôže pri lepšom sústredení, podporí jasné myslenie,  kariérny vzrast, postavenie muža v rodine alebo v spoločnosti
Tvar pyramídy zvyšuje účinok Krištáľu:
Krištáľ symbolizuje svetlo na Zemi, jeho očistnú a liečivú energiu. Pôsobí ako katalyzátor, ktorý urýchľuje výmenu energií, pričom negatívne odoberá a pozitívne nabíja. Vyrovnáva, čistí a chráni auru, odstraňuje zábrany a blokády brzdiace voľný tok energie. Vnáša do duše jasno a čistotu. Nabíja nás neustále novou energiou a silou. Zbaví nás nespavosti a postará sa o príjemné sny, pokiaľ ho umiestnime na nočný stolík. Do snov vnesie jasno a pozitívnu energiu, ak sa v noci nachádza v našej blízkosti. Zneškodňuje tiež záporné zemské žiarenie a geopatogénne zóny.
Liečebné účinky: Krištáľ nabíja telo pozitívnou energiou, vitalitou a silou. Lieči a zmierňuje bolesti, popáleniny a kožné ochorenia - pre tento účel umývajte rany liečivým elixírom z Krištáľu. Používa sa i k zastaveniu krvácania. V centre hrdla pozitívne pôsobí na funkciu štítnej žľazy, v srdečnom centre na srdce, na krvný obeh, pľúca, v pupočnom centre na zažívacie ústrojenstvo. Čistí a lieči cievny systém, ľadviny, podporuje látkovú premenu a trávenie, pomáha zbavovať telo jedov, nečistôt a škodlivín. Pôsobí nielen preventívne ale aj liečebne pri nádorových ochoreniach. Pomáha pri migréne. Pomocu Krištáľu máme možnosť ešte v počiatočnom štádiu spoľahlivo určiť blokády a oblasti, ktoré nie sú zdravé.
Astrologické priradenie: Krištáľ je zvlášť nápomocný pre Leva a Kozorožca, ale keďže je to univerzálny kameň je vhodný pre všetky astrologické znamenia.
Rozmery: dĺžka jednej strany cca 4 cm.

Prírodný Krištáľ na rozdiel od vyrobeného (napríklad krištáľové sklo, ktoré je úplne číre) môže mať inklúzie, vnútorné zlomy, škvrny alebo nerovnomerné farby a textúry. Nie sú to chyby ani vady. Táto skutočnosť Vás práve môže presvedčiť o tom, že ide o skutočný Krištáľ. Isté druhy Krištáľov môžu byť spočiatku číre, ale nezostávajú v takomto stave večne, pretože Krištál a kamene vôbec neustále pracujú, prijímajú a vysielajú energiu a je to na nich aj viditeľné.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 18,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 18 bodov.