Špirála Selenit

Špirála zo Selenitu.
Špirála je symbolom cesty, nekonečna, neustáleho duchovného rozvoja. Špirála umiestnená v tmavých kútoch a miestach aktivuje energiu. Taktiež ju môžete umiestniť do stredu miestnosti alebo do energetického centra bytu alebo domu.
Umiestnenie z hľadiska Fengshui:
- pre posilnenie aspektu hojnosti, pre finančnú stabilitu doporučujeme umiestniť v Juhovýchodnom sektore.
- pre posilnenie postavenia muža v rodine alebo firme, pre kariérny rast doporučujeme umiestniť do sektoru Severozápad.
- pre lepšiu koncentráciu pri učení, pre jasnejšie myslenie doporučujeme umiestniť v sektore Vedomosti a Vzdelania - Severovýchodne.
- pre posilnenie energetického centra bytu, domu alebo miestnosti doporučujeme umiestniť v strede (buď v energetickome centre objektu alebo v strede miestnosti).
Selenit sa vyznačuje jemnými "nežnými" vibráciami, podporuje prístup k anjelskému vedomiu, podporuje životné zmeny, prečisťuje rozum, upokojuje neistotu a starosti, dodáva pokoj, posiľňuje schopnosti svojho nositeľa, reguluje preťaženie a nadmerné sebavedomie, podporuje vnútorný vývoj, láskavosť a intuíciu. Otvára vnútorné bohatstvo osobných pocitov, snivú stránku podstaty osobnosti a zbavuje strachu. Selenit má veľmi jemné vibrácie. Je to kameň, ktorý pochádza už z dávnoveku a je to jeden z najsilnejších kryštálov. Dá sa využiť na vytvorenie ochrannej mriežky okolo domu a súčasne aj na nastolenie pokoja v priestore, kam nechceme aby zasahovali vonkajšie vplyvy. Môžeme ho kľudne umiestniť do všetkých kútov v dome. Veľký kus Selenitu vytvorí pokojnú a mierumilovnú atmosféru. Selenit nesie v sebe informáciu, čo sa kedy na svete udialo. Dokáže dosiahnuť aj do minulých životov. Prináša porozumenie dejom, ktoré sa odohrávajú v podvedomí. Dokáže rozptýliť a stabilizovať nevyspytateľné pocity. Najvýznamnejšie liečivé schopnosti Selenitu sa prejavujú na energetickej úrovnil.
Liečebné účinky: narovnáva chrbtiu a zvyšuje jej ohybnosť. Ochraňuje pred epileptickými záchvatmi. Neutralizuje pôsobenie ortuti v zubnom amalgáme a vyrovnáva pôsobenie "voľných radikálov". Je to výborný kameň pre kojenie a výživu dieťaťa.
Rozmery: výška cca 10.5 cm x priemer najširšej časti od 3.5-4 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 12,99 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 12 bodov.