Brúsený špic Záhneda 2 "proti depresii"

Špice z drahých kameňov majú schopnosť sústrediť energiu do špičky. Pôvodná podoba kameňa mala prirodzený tvar špicu, iba povrch je jemne upravovaný. Takýmto tvarom ako je špic sa sústreďuje energia v priamom smere. Môžete ho použiť na očisťovanie priestoru, keďže takýto tvar je veľmi dobrým generátorom enegie, môže sa použíť takisto aj pri liečení alebo pri rôznych rituáloch.
Záhneda je kameňom harmónie. Ako dymovo hnedý krištál vnáša najsilnejšiu svetelnú energiu do života, poslúži najmä hľadajúcim, ktorí sa nevedia odpútať od hmotného chápania sveta, ale na druhej strane tiež pomôže pochopiť zákonitosti materiálneho sveta. Prehlbuje našu zodpovednosť a odhaľuje problémy našej existencie či už spoločenského alebo materiálneho charakteru. Pripomína nám, že si máme zachovať dôstojnosť v rámci pozemskej púte a že o chrám duše, teda telo sa musíme dôkladne starať. V symbolickej rovine ide o spojenie neba a zeme. Záhneda je výborný kameň proti depresiám a ďalším negatívnym emóciám. Odháňa strach a dodáva silu pri rozhodovaní. Je to uzemňujúci a ochranný kameň, pohlcuje elektrosmog, podporuje detoxikáciu, potlačuje nočné mory, zvyšuje sústredenie a pomáha pri problémoch s komunikáciou. Očisťuje myseľ pri meditácií, čistí a harmonizuje základnú prvú čakru. Záhneda sa používa proti skľúčenosti a proti depresiám. Odstraňuje nervozitu, posilňuje schopnosť koncentrácie - symbol symbiózy, pomáha dosiahnuť harmóniu, opustiť a oželieť všetko, čo nás zaťažuje.
Liečebné účinky: zmierňuje bolesti, pomáha pri infekčných ochoreniach a rakovine. Posilňuje krvný obeh. Záhneda sa používa pri intoxikácii a onkologických ochoreniach. Pomáha lepšie vstrebávať bielkoviny a vitamíny E a B. Harmonizuje tiež množstvo tekutín a minerálov v tele. Pomáha pri chemoterapii.
Rozmery cca: výška 7 cm x šírka 2.5 cm.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 28,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 28 bodov.