Záhneda Pyramídový špic 55 g

Pyramídový špic zo Záhnedy.
Špice
z drahých kameňov sú schopné sústrediť energiu do špicu. Takýmto tvarom sa sústreďuje energia v priamom smere. Môžete ho použiť na očisťovanie priestorov, pretože tento tvar je výborným generátorom enegie, môže sa použíť takisto aj pri liečení alebo pri rôznych rituáloch.
Záhneda je kameňom harmónie. Prehlbuje našu zodpovednosť a odhaľuje problémy našej existencie či už spoločenského alebo materiálneho charakteru. Pripomína nám, že si máme zachovať dôstojnosť v rámci pozemskej púte a že o chrám duše, teda telo sa musíme dôkladne starať. V symbolickej rovine ide o spojenie neba a zeme. Záhneda je výborný kameň proti depresiám a ďalším negatívnym emóciám. Zaháňa strach a dodáva silu pri rozhodovaní. Je to uzemňujúci a ochranný kameň, pohlcuje elektrosmog, podporuje detoxikáciu, potlačuje nočné mory, zvyšuje sústredenie a pomáha pri problémoch s komunikáciou. Očisťuje myšlienky pri meditácií, upokojuje myseľ a čistí a harmonizuje základnú prvú čakru. Záhneda sa používa proti skľúčenosti a proti depresiám. Odstraňuje nervozitu, posilňuje schopnosť koncentrácie - symbol symbiózy, pomáha dosiahnuť harmóniu, opustiť a oželieť všetko, čo nás zaťažuje.
Liečebné účinky: zmierňuje bolesti, pomáha pri infekčných ochoreniach a rakovine. Posilňuje krvný obeh. Záhneda sa používa pri intoxikácii a onkologických ochoreniach. Pomáha lepšie vstrebávať bielkoviny a vitamíny E a B. Harmonizuje tiež množstvo tekutín a minerálov v tele. Pomáha pri chemoterapii.
Astrologické priradenie: Záhneda je zvlášť nápomocná pre znamenie Kozorožec.
Rozmery: 5.5 x 2.9 x 2.4 cm.
Váha: 55 g.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 23,50 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 23 bodov.