Náramok Záhneda 1 (lieči nádory)

Náramok Záhneda, sekané kamene, gumička. Náramok môžete nosiť nielen na ruke, ale podobne ako sa nosia gumičky do vlasov.
Záhneda je kameň harmónie. Prehlbuje našu zodpovednosť a odhaľuje problémy našej existencie či už spoločenského alebo materiálneho charakteru. Záhneda uzemňuje a ochraňuje (elektrosmog, pri chemoterapii). Záhneda je výborný kameň proti depresiám a ďalším negatívnym emóciám. Odháňa strach a dodáva silu pri rozhodovaní. Podporuje detoxikáciu, potlačuje nočné mory, zvyšuje sústredenie a pomáha pri problémoch s komunikáciou. Očisťuje myseľ pri meditácií, čistí a harmonizuje základnú prvú čakru. Záhneda pôsobí proti skľúčenosti a proti depresiám. Odstraňuje nervozitu, posilňuje schopnosť koncentrácie - symbol symbiózy, pomáha dosiahnuť harmóniu, opustiť a oželieť všetko, čo nás zaťažuje. Je to kameň, ktorý sa doporučuje pri rakovine a nádorových ochoreniach.
Liečebné účinky: zmierňuje bolesti, pomáha pri infekčných ochoreniach, pri onkologických ochoreniach, pomáha pri chemoterapii, používa sa pri intoxikácii, posilňuje krvný obeh, pomáha lepšie vstrebávať bielkoviny a vitamíny E a B,  harmonizuje tiež množstvo tekutín a minerálov v tele.
Astrologické priradenia znamenia horoskopu: Záhneda je zvlášť nápomocná pre znamenia: Kozorožec. Ale rovnako je vhodná aj pre všetky ostatné znamenia zverokruhu.
Priradené čakry: prvá základná čakra (Muladhara).
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 3,60 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 3 bodov.