Keramická fontána Locarno modrá

Fontány sú veľmi silné generátory energie, oživujú daný sektor (peniaze, zdravie, vzťahy,...) hlavne vďaka svojmu tvaru, materiálu a farebnej symbolike. Každá fontána, ktorú ponúkame má svoju symboliku, ktorá sa dá veľmi dobre využiť pri zariaďovaní, harmonizovaní a programovaní vášho priestoru podľa zásad Feng shui. Fontány sú považované za silné nosiče svetla s harmonickými vibráciami, ktoré majú silný vplyv na telo, myseľ a dušu.

Nádherná poschodová keramická fontána Locarno navodí vo vašom domove alebo na pracovisku príjemnú a harmonickú atmosféru. Krásu a čaro tejto fontány posilníte ak ju ozdobíte vodnými rastlinkami.
Obsahuje: keramickú fontánu, čerpadlo, halogénové osvetlenie.
Farba: modrá.
Rozmery: priemer 35 cm x výška 22 cm.
Váha:
3 kg.
Krajina výroby:
SRN.
Záručná doba: 24 mesiacov.
Doba a spôsob dodania: je skladom, doporučujeme zvoliť možnosť dodanie kuriérom UPS /väčšia garancia, že fontána príde v poriadku/. Za služby Slovenskej pošty neručíme.

Umiestnenie:
Pre posilnenie zdravia, hojnosti, šťastia a dobrých vzťahov v rodine ju doporučujeme umiestniť vo východnej časti (z hľadiska miestnosti alebo z hľadiska celého bytu, domu).
Ak chcete posilniť svoju kariéru a podporiť nové príležitosti umiestnite ju na sever.
Pre zvýšenie príjmov fontánu doporučujeme umiestniť v juhovýchodnej časti.
Vodný prvok, kde je voda neustále v pohybe (energia jang) je jeden z najsilnejších prostriedkov vo Feng shui na aktiváciu čchi.
Dôležité upozornenie: Fontána by mala byť otočená takým smerom, aby voda stekala smerom do miestnosti, nie von. Neumiestňujte ju do spálne - neustály pohyb vody by mohol spôsobiť rôzne ochorenia, straty, nešťastie.
 
Dostupnosť: skladom
Cena: 129,00 €
 
Kúpou tohto produktu získate kredit vo výške 129 bodov.